Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Przyjaciele portfela - test Genius SlimStar 8000 oraz Energy Mouse
    

 

Przyjaciele portfela - test Genius SlimStar 8000 oraz Energy Mouse


 Autor: NimnuL | Data: 03/07/14

Przyjaciele portfela - test Genius SlimStar 8000 oraz Energy MouseW świecie klawiatur oraz myszek jest nie tylko tłoczno, ale i trochę nudno. Coraz rzadziej trafiają się innowacyjne rozwiązania, które porywają serce i umysł komputerowego zapaleńca. Genius zdaje się doskonale zdawać z tego sprawę i nie próbuje sztucznie odkrywać koła na nowo. W zamian wychodzi z propozycjami bardzo rozsądnymi kosztowo, a opartymi o sprawdzone rozwiązania - choć przyglądając się Energy Mouse widać niewątpliwie szczyptę innowacji. Zapraszam zatem na kolejne strony, na których to omówię zestaw klawiatury i myszki SlimStar 8000, a także połączenie myszki z bankiem energii – Energy Mouse.

Technika

Producent oszczędnie gospodaruje informacją pozostawiając kilka punktów bez wyjaśnienia. Na tym etapie parametry techniczne nie zachwycają, ale też spoglądając przez pryzmat ceny, nie oczekuję fajerwerków w rezultacie końcowym. Nie wyprzedzając jednak faktów, przejdźmy do konkretów.

TweakTown zajrzał już Energy Mouse do brzucha, zatem nie muszę tego robić, odsyłam Was zatem tutaj. Gryzonia oparto na mikrostykach T-Mec, akumulatorze Fuji Electric, kontrolerze Terax SR2P135T oraz czujniku optycznym Pixart Imaging PAW3204DB. Ten ostatni pozwala domyśleć się jakie mogą być zatajone przez Geniusa dane techniczne: prędkość śledzenia do 30ips, przyspieszenie do 10G oraz próbkowanie do 2400fps. O ile nie zostało to w żaden sposób ograniczone – jak rozdzielczość, w tym przypadku.

poprzednia strona (Technika)    -   następna strona (Obraz)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Przyjaciele portfela - test Genius SlimStar 8000 oraz Energy Mouse
 
 » Technika
 » Obraz
 » Praktyka
 » Wniosek
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »