Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Pomocnik gracza – test myszki Ozone Argon (Ocelote World)
    

 

Pomocnik gracza – test myszki Ozone Argon (Ocelote World)


 Autor: NimnuL | Data: 17/08/15

Pomocnik gracza – test myszki Ozone Argon (Ocelote World)Znaczenie tak niepozornego urządzenia jakim jest myszka komputerowa dostrzega się wówczas, gdy ta w najgorszym możliwym momencie okazuje się wąskim gardłem w interakcji z komputerem. I nie ma to znaczenia czy na ekranie wyświetlany jest świat biurowy czy też cyfrowe pole bitwy. Gracze, w których wirtualnych dłoniach spoczywa rozgrzana do czerwoności broń palna są grupą bardzo wymagającą, co już dawno dostrzegło wielu producentów. Do ich grona dołączył kilka lat temu Ozone, który skupia się na peryferiach dla zagorzałych miłośników komputerowej rozgrywki. W niniejszej recenzji przyjrzę się z bliska modelowi Argon wraz z jej modyfikacją – Ocelote World. Zaczynamy.

Ogólniki

Strona producenta: ozonegaming.com
Strona produktu: Ozone Argon | Ozone Argon Ocelote World

Dane techniczne nie pokazują istoty sprawy w pełni, ale niech posłużą za fundamenty, na których zbuduję niniejszy test. Już na pierwszy rzut oka widać, że do czynienia mamy z urządzeniem nie tylko nowoczesnym i wyspecjalizowanym, ale również precyzyjnym. Laserowy układ śledzenia osiąga 820dpi, wbudowana pamięć pozwala na zachowanie pięciu profili ustawień, a cztery dodatkowe ciężarki pozwolą na dopasowanie wagi do potrzeb chwili lub upodobań gracza. Dzieło wieńczy aż dziewięć programowalnych przycisków, z czego dwa główne oparto na mikrostykach firmy Omron.

Ocelote World to wariacja wizualna modelu Argon, kwestie techniczne pozostają bez zmian. Cena obu modeli jest zbliżona, choć do niedawana edycja specjalna wymagała kilku dych dopłaty, dzisiaj poziomy są dość wyrównane.

poprzednia strona (Ogólniki)    -   następna strona (Obrazki)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Pomocnik gracza – test myszki Ozone Argon (Ocelote World)
 
 » Ogólniki
 » Obrazki
 » Konkrety
 » Wnioski
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »