Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
RECENZJE | Test czytnika PocketBook Aqua - ''Poczytaj mi wszędzie''
    

 

Test czytnika PocketBook Aqua - ''Poczytaj mi wszędzie''


 Autor: NimnuL | Data: 17/10/14

Test czytnika PocketBook Aqua - ''Poczytaj mi wszędzie''Znane już od wielu lat, a oparte na ekranach e-ink, czytniki książek elektronicznych wygodnie rozgościły się na światowych rynkach. Postęp w tym segmencie do niedawna był jednak szalenie powolny, momentami zalotnie ocierając się o stagnację. Kwestią czasu było zatem, aby to coraz popularniejsze urządzenie doczekało się wersji uszczelnionej, pozwalającej na spokojne zatopienie się w książkowym świecie, gdy wokoło hulać będzie woda i piach. PocketBook Aqua, bo o nim mówię, ma trafić w potrzeby osób aktywnych, chcących zabrać ze sobą książkę wszędzie tam, gdzie inne czytniki w strachu zrobią krok w tył. Zapraszam do recenzji interesującego rozwinięcia modelu PocketBook Basic Touch.

Książka w liczbach

Strona producenta: www.pocketbook-int.com oraz oraz www.pocketbook-reader.pl. Znajdziecie tam również zestaw darmowych książek w różnych językach. Więcej darmowych lektur udostępniono m.in. w Project Gutenberg, a spory zbiór klasyków, po Polsku i za darmo w: Wolne lektury, Bookini, Virtualo oraz Woblink.

Ujmując krótko i ludzkim głosem - PocketBook Aqua występuje w dwóch odmianach kolorystycznych: białej i granatowej. Wyposażony jest w sześciocalowy, niepodświetlany, dotykowy ekran e-ink drugiej generacji (i.e. Pearl). Całość zamknięto w obudowie o rozmiarach typowych dla czytnika. Aqua wyróżnia się nie tylko odpornością na warunki zewnętrzne, ale również mnogością oferowanych opcji, ustawień i funkcji – o czym niebawem. Najpierw omówię to, co widzę i czuję.

poprzednia strona (Książka w liczbach)    -   następna strona (Książka okiem)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Test czytnika PocketBook Aqua - ''Poczytaj mi wszędzie''
 
 » Książka w liczbach
 » Książka okiem
 » Książka na wakacjach
 » Czytelnia
 » Posłowie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »