Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
RECENZJE | Test RHA MA650 Wireless - wolność, swoboda i zabawa
    

 

Test RHA MA650 Wireless - wolność, swoboda i zabawa


 Autor: NimnuL | Data: 25/01/18

Test RHA MA650 Wireless - wolność, swoboda i zabawaSukcesywne wycofywanie gniazda Jack z rozwiązań mobilnych jest faktem. Czy nam się to podoba czy nie - raz po raz to archaiczne gniazdo znika na rzecz Bluetooth. Nareszcie - powiedziałem to ja - zagorzały zwolennik audio po kablu. Przewodu będę jeszcze bronił w zastosowaniach domowych, ale w ruchu bezprzewodowość przyjmuję z otwartymi rękoma. Cytując klasyka: “Niech żyje wolność, wolność i swoboda. Niech żyje zabawa...” W niniejszym artykule przedstawię Wam propozycję RHA MA650 Wireless - bezprzewodowe słuchawki dokanałowe. Czy ten model jest w stanie sprostać rosnącym wymaganiom obecnych czasów? Zapraszam.

Techniczne wprowadzenie

Strona producenta: www.rha-audio.com/eu
Strona produktu: ha-audio.com/eu/products/earphones/ma650-wireless

Nie po raz pierwszy spotykamy się z produktami RHA na łamach naszego serwisu. Dotychczas omówiłem zarówno tańsze propozycje: S500 oraz MA600 MA600, jak również modele ze średniej i wysokiej półki: MA750 oraz T20 Za każdym razem rezultat był przynajmniej dobry zmierzający w kierunku wyśmienitego.

RHA MA650 występują w dwóch wersjach: omawianej tutaj bezprzewodowej, której cena zaczyna się od 350zł (sugerowana cena producenta to EUR100) oraz przewodowej, tańszej o około 80zł. RHA dość oszczędnie podchodzi do informowania o danych technicznych. Na opakowaniu znajdują się tylko podstawy, ciut więcej odnajdziemy na stronie internetowej. Jakie cyferki są, każdy widzi w tabeli. Zamiast rozdrapywać ten temat przejdę do kwestii praktycznej, ważniejszej niż jakiekolwiek pasmo przenoszenia.

poprzednia strona (Techniczne wprowadzenie)    -   następna strona (Coś na oko)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Test RHA MA650 Wireless - wolność, swoboda i zabawa
 
 » Techniczne wprowadzenie
 » Coś na oko
 » Coś na ucho
 » Mamy to?
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »