Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
RECENZJE | Test Razer Diamondback i Orochi - ostateczne rozwiązania dla graczy?
    

 

Test Razer Diamondback i Orochi - ostateczne rozwiązania dla graczy?


 Autor: NimnuL | Data: 09/02/16

Test Razer Diamondback i Orochi - ostateczne rozwiązania dla graczy?Firmy Razer nie trzeba nikomu przedstawiać. Peryferia gamingowe tego producenta zyskały dużą popularność w świecie e-sportu i często budzą skrajne emocje. Jedno jest pewne – nie sposób przejść obok nich obojętnie. W przeszłości Razer opracował model myszki, który zyskał tak duże uznanie wśród graczy, że stał się produktem wręcz kultowym. Mam tu na myśli Diamondback z 2004 roku. W 2015 roku Diamondback powrócił – bardziej kolorowy, bardziej dokładny, ale czy lepszy? Do pary w teście wystąpi również Orochi, niewielki, przenośny gryzoń oferujący sporą czułość oraz podwójny sposób komunikacji. Zapraszam do sprawozdania z mojego dwutygodniowego romansu.

Zaloty

Strona producenta: www.razerzone.com
Strona Orochi: www.razerzone.com/gaming-mice/razer-orochi
Strona Diamondback: www.razerzone.com/gaming-mice/razer-diamondback

16 tysięcy dpi to rozdzielczość iście szatańska, której prawdopodobnie nawet właściciele monitorów 4K nie wykorzystają. 8,2k dpi w przypadku myszki bezprzewodowej to również rarytas, tak samo jak jej (bez)przewodowość. Okazuje się bowiem, że Orochi potrafi komunikować się z komputerem za pośrednictwem tak przewodu jak i fal radiowych (Bluetooth). Oba modele są uniwersalne pod względem kształtu, oferują też wyżyłowane parametry techniczne oraz siedem w pełni programowalnych przycisków.


(kliknij, aby powiększyć)

Dla przypomnienia, Razer chwali się, że ich Diamondback z 2004 roku jest pierwszą na świecie myszką wyposażoną w gamingowy sensor optyczny. Ewolucja linii tych myszek trwa już 11 lat, czego owocem były cztery modele, choć tylko trzy generacje. Czy model z 2015 roku jest ostatnim przedstawicielem tego gatunku? Śmiem wątpić, i choć na kompletnie nowy model przyjdzie nam z pewnością poczekać, to jakaś wariacja kolorystyczna może pojawić się już wkrótce. Omawiany tutaj Orochi to następca modelu z 2013 roku, który wyglądał podobnie, ale wyposażony był w mniej czuły sensor trzeciej generacji.

poprzednia strona (Zaloty)    -   następna strona (Zauroczenie)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Test Razer Diamondback i Orochi - ostateczne rozwiązania dla graczy?
 
 » Zaloty
 » Zauroczenie
 » Gra wstępna
 » Zabawa na całego
 » Pożądanie?
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »