Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Recenzja słuchawek Antec pulse
    

 

Recenzja słuchawek Antec pulse


 Autor: NimnuL | Data: 11/02/14

Recenzja słuchawek Antec pulseMyślę, że firmy Antec nie muszę nikomu przedstawiać – w świecie komputerów, producent ten znany jest głównie dzięki obudowom oraz zasilaczom. W świecie audio, natomiast, jest gościem całkowicie nowym i nieznanym. Antec postanowił, zatem ugryźć trochę i tego tortu, wpuszczając na rynek pulse (BXH-300 BLK) - zaawansowany model słuchawek bezprzewodowych, o charakterze miejskim, z nutką wizualnego szaleństwa. Jak, w dynamicznie rozwijającym się segmencie sprzętu przenośnego, sprawdzi się ta nowinka? Przekonajmy się wspólnie.

Informacje techniczne


(kliknij, aby powiększyć)

Strona producenta: www.antecmobileproducts.com

Kodowa nazwa tego modelu to BXH-300 BLK, ostatnie trzy litery są oznaczeniem koloru – czarnego, w przypadku omawianej tutaj wersji. Natomiast w przyrodzie, słuchawki te występują również w kolorach: pomarańczowym, różowym, białym oraz niebieskim. Mam nieodparte wrażenie, że projektanci podczas pracy wpatrzeni byli w konkurencyjne produkty firmy beats. Cóż, trudno o inną drogę jeśli chce się wpasować w tzw. mainstream.

Antec pulse nie są jeszcze powszechnie dostępne na naszym rodzimym rynku, sugerowana cena producenta wynosi $150, natomiast w zachodnich sklepach wartość ta ustabilizowała się na poziomie $129, i w chwili obecnej, występują w zaledwie jednym, Polskim sklepie – wycenione na 445zł.

Pozwolę sobie krótko nakreślić, z czym mamy tutaj do czynienia, ponieważ jestem przekonany, że większości starym wyjadaczom, firma Antec kojarzy się niemal wyłącznie z komputerowym sprzętem stacjonarnym. Pulse są natomiast członkiem nowo powstałej rodziny, nazwanej a.m.p (antec mobile products), w skład której wchodzą przenośne głośniki, słuchawki, banki zasilające oraz ładowarki. W aktualnej ofercie słuchawek, prócz tutaj omawianych, są jeszcze dwa modele dokanałowe: DBS oraz ISO. Są to zatem początki przygody z dźwiękiem, ale wygląda na to, że Antec zamierza rozgościć się w segmencie audio na dobre.

poprzednia strona (Informacje techniczne)    -   następna strona (Informacje wizualne)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja słuchawek Antec pulse
 
 » Informacje techniczne
 » Informacje wizualne
 » Informacje użytkowe
 » Informacje na koniec
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »