Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Od zera do bohatera? Recenzja słuchawek dokanałowych Brainwavz
    

 

Od zera do bohatera? Recenzja słuchawek dokanałowych Brainwavz


 Autor: NimnuL | Data: 08/04/14

Od zera do bohatera? Recenzja słuchawek dokanałowych BrainwavzSą małe, są niepozorne, są popularne - można je pokochać lub znienawidzić. Tak w skrócie dają się podsumować słuchawki dokanałowe, które bardzo często można zobaczyć w uszach przechodniów zasłuchanych w muzyce. Brainwavz specjalizując się w rozwiązaniach IEM wychodzi naprzeciw szerokiemu wachlarzowi wymagań klientów, w jego ofercie znajdziemy podstawowe modele dla tak zwanego zwykłego zjadacza nut, jak i wyrafinowane konstrukcje oparte na zbalansowanych przetwornikach armaturowych. W niniejszej recenzji skupię się jednak w niższej części segmentu słuchawek dokanałowych, przedstawię Wam modele Delta, ProAlpha, M1, M5 oraz S1. Zapraszam.

Trochę liczb

Poniższe dane techniczne są kopią z oficjalnej strony producenta, są one też zbieżne z tym, co podano na opakowaniach. Soczysty klaps na pośladek producenta należy się natomiast za niedopracowaną wersję polskojęzyczną, która zawiera błędy (w przypadku ProAlpha) oraz braki (m.in. modele M5 oraz S1 według naszej, rodzimej strony nie istnieją). W moich oczach jest to najzwyklejsze w świecie olewanie polskiego klienta i tak należy to traktować. Ale nie jest to pierwszy raz, gdy rodzima wersja strony wygląda w podobny sposób, więc Brainwavz nie powinien czuć się z tego tytułu wyjątkowo.

Brainwavz

Mamy tutaj do czynienia z konstrukcjami dokanałowymi, opartymi na przetwornikach dynamicznych – bez żadnych niespodzianek. Parametry prezentują się typowo, właściwie to nie ma na czym oka zawiesić. Ale to tylko liczby, a o liczbach w dźwięku się nie dyskutuje, przejdźmy zatem dalej.

poprzednia strona (Trochę liczb)    -   następna strona (Trochę obrazów)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Od zera do bohatera? Recenzja słuchawek dokanałowych Brainwavz
 
 » Trochę liczb
 » Trochę obrazów
 » Trochę dźwięków
 » Trochę wniosków
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »