Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
RECENZJE | Recenzja Edifier S760D, siła 550W z Dolby Digital i DTS
    

 

Recenzja Edifier S760D, siła 550W z Dolby Digital i DTS


 Autor: DYD | Data: 24/04/14
     

Finał

Edifier S760D podobnie jak swojego czasu model S550 po raz kolejny pokazał na czym polega moc i dynamika dźwięku w gotowych zestawach 5.1. Fala uderzeniowa jaką ze sobą niesie najnowszy "Edi" z rodziny "sześciokanałowców" obecnie nie ma sobie równych wśród tego typu rozwiązań. Zestaw idealnie sprawdzi się w środowisku filmowym, gdzie królują standardy Dolby Digital i DTS. Bodźce słuchowe będą ukontentowane już na zwykłym układzie zintegrowanym wyposażonym w optyczne wyjście. Wyjątkowo jak na gotowe zestawy 5.1 zarezerwowano duży zapas mocy w subwooferze - to główny punkt programu w tym modelu. Satelitarne głośniki również starają się nadążyć, choć ich wielkość stanowi pewne ograniczenie, zwłaszcza porównując je do ponad metrowych (lub większych) typowych kolumn audio o dobrej charakterystyce, których jednak nie postawimy na biurku ani nie powiesimy na ścianie, a cena dobrych kolumn (tylko stereo) może zbliżyć się do ceny opisywanego zestawu... Wówczas osiągniemy na pewno lepszą jakość w odbiorze muzyki stereo, ale stracimy na uniwersalności takiego zestawu jakim jest S760D.

Łyżka dziegciu należy się producentowi za drobne trzaski, podczas zmiany źródła. Tego typu "kwiatek" nie powinien mieć miejsca w tak okazałym sprzęcie i choć nie przeszkadza wiele to lekko irytuje. Także pobór mocy mógłby być lepiej, sprawniej zarządzany przez zestaw podczas bezczynności.

Edifier S760D plusy i minusy / wady i zalety

Edifier S760D
(kliknij, aby powiększyć)


poprzednia strona (Odsłuch, czyli z czym do uszu)    -   następna strona (Finał)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja Edifier S760D, siła 550W z Dolby Digital i DTS
 
 » Edifier S760D wstęp i dane techniczne
 » Wygląd i właściwości użytkowe
 » Odsłuch, czyli z czym do uszu
 » Finał
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »
 
  Sprzęt do testów dostarczyły firmy:

Sinus Sp. z o.o. (oficjalna i wyłączna dystrybucja firmy Edifier na Polskę)      Sinus Sp. z o.o. (oficjalna i wyłączna dystrybucja firmy Edifier na Polskę)