Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2019
RECENZJE | Recenzja Ozone Blast OceloteWorld 7.1 - słuchawki do grania
    

 

Recenzja Ozone Blast OceloteWorld 7.1 - słuchawki do grania


 Autor: Liluh | Data: 03/06/15
     

Podsumowanie

Słuchawki Ozone Blast OceloteWorld wyglądają zawadiacko. Są solidnie wykonane i mają naprawdę długi kabel, na tyle cienki by nie sprawiał kłopotu w przekładaniu. Wyglądem i wykonaniem biją na głowę większość konkurencji. Są też ergonomiczne i wygodne, pod warunkiem, że nie ma się zbyt dużych uszu ;-P

Ale nie mówimy o okularach przeciwsłonecznych, żeby liczył się głównie styl. Od słuchawek wymagać należy także przyzwoitego dźwięku, a z jego jakością jest średnio i jest to pięta achillesowa tego produktu. Zwłaszcza, że mikrofon sprawuje się bardzo dobrze, a producenckie oprogramowanie jest bardzo proste w obsłudze i nieźle pomyślane.

Jeśli spojrzymy przez pryzmat dedykowanego odbiorcy Ocelotek, czyli gracza w wieku od mniej niż 12 lat, do 22 roku życia (wiek 90% graczy w League of Legends), to są one atrakcyjną propozycją zwłaszcza dla młodszych. Mogą się podobać, są łatwe w obsłudze, dają komfort i funkcjonalność. Będą się dobrze trzymać na mniejszych głowach i prawdopodobnie wytrzymają intensywne użytkowanie. Są to słuchawki jakie można kupić naszym dzieciom i gdyby tylko o to chodziło, miałyby naszą rekomendację.

Jednak jako produkt dla wszystkich innych, w cenie ok. 300 zł, Ozone Blast OceloteWorld się po prostu nie nadają z uwagi na niesatysfakcjonującą jakość dźwięku na wysokich i niskich tonach.


poprzednia strona (Słucham i myślę)    -   następna strona (Podsumowanie)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja Ozone Blast OceloteWorld 7.1 - słuchawki do grania
 
 » Słowem wstępu
 » Ja gram, a niech świat się wali
 » Słucham i myślę
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »