Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
RECENZJE | Test przenośnego hotspota 3G TP Link M5350
    

 

Test przenośnego hotspota 3G TP Link M5350


 Autor: DYD | Data: 20/12/13

Instalacja baterii, karty i microSD

Przed pierwszym użyciem naszego urządzenia trzeba wpierw umieścić w jego wnętrzu akumulator, kartę SIM oraz opcjonalnie kartę microSD, jeśli chcemy mieć aby nasz modem pełnił także funkcję pendrive’a. Zaczynamy od zdjęcia pokrywy obudowy, która stanowi nie lada wyzwanie, gdyż wymaga dość silnego (choć z wyczuciem, aby nie połamać zatrzasków) podważenia, zwykły paznokieć może nie wystarczyć :-)


(kliknij, aby powiększyć)

Po "rozczłonkowaniu" obudowy mamy dostęp do wnętrza, gdzie znajdziemy istotne dla nas informacje. Po pierwsze na pokrywie od wewnętrznej strony znajdziemy nasz osobisty adres sieci Wi-Fi SID oraz hasło. Warto go sobie spisać przed założeniem pokrywy. Z kolei na drugim elemencie jest podany standardowy dostęp do urządzenia przez przeglądarkę: adres IP 192.168.0.1 z dostępem przy użyciu wpisów "admin/admin". Można teraz włożyć kartę SIM i ewentualnie microSD.


Instalacja SIM (kliknij, aby powiększyć)


Instalacja microSD (kliknij, aby powiększyć)

Karta SIM musi być pełnowymiarowa, nie może być to microSIM. Jeśli mamy kartę microSIM konieczna jest przejściówka/adapter na dużego SIM-a. Po włożeniu karty SIM, można także umieścić w urządzeniu kartę microSD (wedle specyfikacji do 32GB). Po jej włożeniu, urządzenie będzie pełnić jedynie funkcje przenośnej pamięci danych, w stylu pendrive'a. Bezprzewodowe zapisywanie danych w urządzeniu nie będzie możliwe. Kartę microSD montujemy po otwarciu metalowego zatrzasku. Po włożeniu kart, ostatnim krokiem jest montaż baterii. Po tym fakcie można już podłączyć urządzenie i poczekać kilka godzin na pełne doładowanie.


Instalacja baterii (kliknij, aby powiększyć)

Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Test przenośnego hotspota 3G TP Link M5350
 
 » TP-Link M5350 wstęp
 » TP-Link M5350 wygląd
 » Instalacja baterii, karty i microSD
 » Uruchamiamy i testujemy M5350
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »