Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
RECENZJE | Test słuchawek dla graczy - SteelSeries 3Hv2 oraz 5Hv3
    

 

Test słuchawek dla graczy - SteelSeries 3Hv2 oraz 5Hv3


 Autor: NimnuL | Data: 03/12/13

Test słuchawek dla graczy - SteelSeries 3Hv2 oraz 5Hv3Test recenzja SteelSeries 3Hv2 oraz 5Hv3Czasy, w których gry komputerowe oferowały wyłącznie samodzielną rozgrywkę minęły bezpowrotnie. Dzisiaj wyspecjalizowane tytuły multiplayer rosną jak grzyby po deszczu i to głównie w nich - by zwyciężyć, należy postępować zespołowo. W ogniu walki, gdy w uszach grzmią wystrzały, nie ma czasu na zastanawianie się, należy działać. Aby robić to efektywnie i szybko, nie wystarczy tylko widzieć - należy też słyszeć i komunikować się w najbardziej naturalny z możliwych sposobów: głosem. SteelSeries zdaje się dobrze wiedzieć, czego graczom potrzeba, a przynajmniej tak twierdzi – w dość przekonywujący sposób zresztą. Niech więc praktyka zweryfikuje gadanie. Zapraszam do krótkiego omówienia dwóch zestawów słuchawkowych stworzonych z myślą o miłośnikach komputerowej rozgrywki: SteelSeries 3Hv2 oraz 5Hv3. Zapraszam.

Technika

Technika SteelSeries 3Hv2 oraz 5Hv3

Model H5 zaistniał na rynku w 2005 i doczekał się trzech już wersji, H3 jest tylko o 2 lata i jedną wersje młodszy. Parametry techniczne w obu przypadków mogą wprawić w zachwyt także wymagających melomanów, bo pasmo przenoszenia podane w tabeli zarezerwowane jest raczej dla poważnych wyrobów ekspertów od dźwięku, a nie gadżetów komputerowych. No ale nie ma jeszcze powodów do ekscytacji, liczb przecież nie słychać. Uwaga na marginesie – dane techniczne na stronie producenta oraz te zamieszczone na pudełku nieznacznie się od siebie różnią – dotyczy impedancji oraz skuteczności.

Nie tak dawno temu jeden z naszych redakcyjnych kolegów przedstawił Wam klawiaturę Apex RAW firmy SteelSeries. To tylko jeden z wielu produktów tej firmy stworzony z myślą wyłącznie o graczach. Oferta tego Duńskiego producenta rozciąga się zamaszyście od myszek poprzez specjalne podkładki, wspomniane już klawiatury i słuchawki, a kończy się na kontrolerach i okularach ochronnych.

SteelSeries zdaje się nie być teoretykiem. Dość poważnie podszedł do tematu i swoje produkty tworzy wraz z profesjonalnymi zespołami graczy, przy okazji ich sponsorując. Dla przykładu, w tworzenie omawianych tutaj słuchawek zaangażowano taką śmietankę jak Na’Vi, Ninjas in Pyjamas, Tyloo oraz Fnatic. Zapowiada się pysznie.

poprzednia strona (Technika)    -   następna strona (Kosmetyka i praktyka)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Test słuchawek dla graczy - SteelSeries 3Hv2 oraz 5Hv3
 
 » Technika
 » Kosmetyka i praktyka
 » Rozgrywka
 » Koniec gry?
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »