Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Recenzja Steelseries Apex [RAW] - klawiatura dla hardkorowców
    

 

Recenzja Steelseries Apex [RAW] - klawiatura dla hardkorowców


 Autor: Liluh | Data: 31/10/13

Recenzja Steelseries Apex [RAW] - klawiatura dla hardkorowcówRecenzja Steelseries ApexA dokładniej, dla zapalonych graczy z mniej zasobną kieszenią. W końcu wersja [RAW] to uboższa siostra mocno rozbudowanej klawiatury Apex. Czy warto się nią zainteresować? Czy udało nam się poprawić wyniki w League of Legends i do czego służą te małe dziurki na spodzie? Na te i inne pytania, odpowiemy w poniższym artykule. Zapraszam do recenzji klawiatury Steelseries Apex [RAW] Keyboard.

Wstęp: Klawiatura klawiaturze nierówna

Zanim przejdziemy do recenzji, winni jesteśmy wyjaśnienie. Firma Steelseries znana jest z produkcji wysokiej klasy akcesoriów dla graczy. Jak to jednak bywa, za jakością idzie też wyższa cena. Niemniej, duński producent ma pełną świadomość faktu, że w czasach straszącego rynki widma recesji i powolnego zbierania się po kryzysie klienci mogą mniej entuzjastycznie podchodzić do produktów z wyższej półki. A takim jest Apex Gaming Keyboard. Poglądowo załączamy obrazek.


Apex Gaming Keyboard

Jest to rozbudowana klawiatura, mająca mnóstwo opcji, nawet jeśli niekoniecznie muszą być przydatne. Jest kolorowa jak przystrojona choinka i kosztuje całkiem sporo, bo aż 99,99 euro. Wersja [RAW] to kompromis ceny z funkcjonalnością. Ma mniej klawiszy, pozbawiona jest kolorowego, strefowego oświetlenia i dodatkowych wyjść USB, ale zachowuje charakter droższej wersji. A przynajmniej taki jest zamiar producenta. Sprawdźmy więc, czy mu się udało i jak ten solidny kawałek sprzętu radzi sobie z wyzwaniami wielogodzinnych sesji gamingowych.poprzednia strona (Wstęp: Klawiatura klawiaturze nierówna)    -   następna strona (Powab czerni - czyli wygląd)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja Steelseries Apex [RAW] - klawiatura dla hardkorowców
 
 » Wstęp: Klawiatura klawiaturze nierówna
 » Powab czerni - czyli wygląd
 » Tłuczemy po blacie - czyli jak tam panie z używalnością?
 » Marchewka czy banan?
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »