Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Test Snab Overtone HS-42M - słuchawki do tańca i do różańca
    

 

Test Snab Overtone HS-42M - słuchawki do tańca i do różańca


 Autor: NimnuL | Data: 09/05/17

Test Snab Overtone HS-42M - słuchawki do tańca i do różańcaO niedrogich słuchawkach dla masowego odbiorcy wielokrotnie już na łamach naszego serwisu pisałem. VolksAudio - tak chciałoby się nazwać modele z dobrym stosunkiem ceny do możliwości. Dwie takie propozycje sygnowane znakiem marki Snab również u nas prezentowałem. Do skromnej oferty tegoż producenta dołączył model HS-42M - wyróżniające się wizualnie słuchawki zamknięte, mające szansę odbić trochę odbiorców np. Superluxowi. Czy Snab ponownie trafi w ucho rozsądnie kalkulującego, acz świadomego słuchacza? Przekonajmy się.

Liczby i obrazy

Strona producenta: snab.audio
Strona produktu: snab.audio/products/overtone-hs-42m/

Patrząc na same tylko liczby, HS-42M sprawiają wrażenie słuchawek dość typowych, niewyróżniających się z tłumu. Parametry techniczne plasują się w standardowym zakresie, nie błyszczą niczym nadzwyczajnym. Nie będę jednak wyprzedzał faktów i powstrzymam się z wyciąganiem zbyt pochopnych wniosków. Historia pokazuje, że często niepozorne produkty potrafią miło zaskoczyć. I tak właśnie dzieje się, gdy słuchawki Snab weźmiemy do ręki.


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)

Proste pudełko skrywa w swoich wnętrznościach bogate wyposażenie, bo tak należy określić dwa wymienne przewody oraz sakiewkę ochronną. Biorąc pod uwagę to, że za ten zestaw należy wyłożyć niespełna sto pięćdziesiąt złotych, nie mam powodów do kręcenia nosem, w zamian z uznaniem kiwam głową. Znani producenci często cedzą dodatki przez zęby i jakiekolwiek wyposażenie ponad same słuchawki jest zwykle ponad siły modeli nawet trzykrotnie droższych.

Nie tylko w oku ale i w dłoni HS-42M sprawiają pozytywne wrażenie pieczętując obraz solidnej konstrukcji. Masywne, matowe tworzywa sztuczne, sztywny i gruby pałąk wyłożony miękką gąbką pokrytą syntetyczną skórą zapowiada długą i wygodną eksploatację. Odczepiany przewód wyprowadzono z jednej strony. Otwór gniazda jest dość szeroki, dzięki czemu umożliwia wpięcie przewodu innego niż fabryczny. Skoro o wilku mowa - dołączone do zestawu przewody mają postać cienkiej i elastycznej tasiemki. Na krótszym przewodzie umieszczono jednoprzyciskowy pilot wraz z mikrofonem. Prosty element umożliwia sterowanie telefonem w bardzo podstawowym zakresie.

Wzornictwo jest przyjemne dla oka, skromna forma oraz styl wydają się być uniwersalnym rozwiązaniem tak do użytku domowego jak i na miasto. Niebieskie elementy dobrze komponują się z matową czernią, tworząc harmonijną całość bez krzykliwego charakteru.

Elementy obudowy zostały spasowane z właściwą precyzją, aczkolwiek wykończenie detali mogłoby być lepsze - w kilku miejscach można doszukać się pozostałości po złączeniu form wtryskowych. Mimo wszystko w tym przedziale cenowym jest to poziom akceptowalny.

poprzednia strona (Liczby i obrazy)    -   następna strona (Wrażenia)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Test Snab Overtone HS-42M - słuchawki do tańca i do różańca
 
 » Liczby i obrazy
 » Wrażenia
 » Wnioski
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »