Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Test Wilkinson Hydro Connect 5 - ku uciesze obojga
    

 

Test Wilkinson Hydro Connect 5 - ku uciesze obojga


 Autor: NimnuL | Data: 29/09/17

Test Wilkinson Hydro Connect 5 - ku uciesze obojgaJej oczy zachodzą mgłą, twarz cała blednie i wargi się wilgotne rozchylają bezwiednie. Gorące westchnienie wyrwane znienacka. Delikatne palce wplecione we włosy przesuwają się niepewnie na twarz, dłoń styka się z szorstkim zarostem ... czar pryska. Czy może być coś gorszego niż szorstkość rujnująca ten moment? No, może za wyjątkiem zadrapania najdelikatniejszej skóry kobiecego ciała w całkowicie innym momencie. Sytuację może uratować nowoczesna golarka systemowa jaką Wam dzisiaj pokrótce zaprezentuję. Wilkinson Hydro Connect 5 to ciekawe rozwiązanie na dość nudnym rynku maszynek z ostrzami. Zapraszam do ''Off-topic'' testu.

Do 5 ostrzy sztuka?

Strona producenta: www.wilkinson-sword.pl
Strona produktu: www.wilkinson-sword.pl/pl/product/hydro-connect-5-1

Producenci ręcznych maszynek do golenia sukcesywnie zwiększali ilość ostrzy docierając do pięciu sztuk ustawionych w rzędzie jedna nad drugą. Na reakcję Internetowych skrzatów nie trzeba było długo czekać.

Czy w tym przypadku więcej oznacza przerost formy nad treścią? Zwolennicy żyletek powiedzą, że jedna odpowiednio ostra krawędź wystarczy. Inni stwierdzą, że prawdziwi mężczyźni używają tylko brzytwy. To dla kogo zatem są maszynki wieloostrzowe? Według mnie dla osób wygodnych. Wyjaśniam, bo temat jest złożony i zależy od indywidualnych preferencji oraz cech urody (kształt twarzy, rodzaj włosa, wrażliwość skóry itp.). Z jednej strony zgodzę się, że jedno zadbane ostrze umiejętnie prowadzone podrażni skórę mniej, bo zetknie się z nią tylko raz. Ale poprawne ogolenie się w ten sposób wymaga nie lada wprawy, wyczucia i więcej czasu. Układająca się do kształtu skóry nowoczesna głowica z wieloma ostrzami oraz pasek nawilżający minimalizują ryzyko zacięcia się oraz podrażnień. Całość stanowi więc rozwiązanie szybkie i bezpieczne, a przy tym daje optymalny rezultat końcowy.

poprzednia strona (Do 5 ostrzy sztuka? )    -   następna strona (Szybka i ostra)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Test Wilkinson Hydro Connect 5 - ku uciesze obojga
 
 » Do 5 ostrzy sztuka?
 » Szybka i ostra
 » Werdykt
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »