Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2017
RECENZJE | Recenzja klawiatur mechanicznych MasterKeys Pro L oraz Genesis RX75
    

 

Recenzja klawiatur mechanicznych MasterKeys Pro L oraz Genesis RX75


 Autor: NimnuL | Data: 12/04/17
     

Cooler Master MasterKeys Pro L

Strona producenta: www.CoolerMaster.com
Strona produktu: CoolerMaster.com/peripheral/keyboards/masterkeys-pro

Producent postanowił wyjść naprzeciw potrzebom wybrednej grupie klientów. W przyrodzie ten model klawiatury występuje z trzema różnymi przełącznikami: brązowymi, niebieskimi oraz czerwonymi - w ten ostatni rodzaj został wyposażony omawiany tutaj egzemplarz.

W ofercie tego producenta jest również model z białym podświetleniem, a kosztujący trochę ponad 400pln. Do wyboru mamy więc aż dziewięć odmian z serii MasterKeys Pro wliczając w to trzy rozmiary: S, M oraz L. Dwa ostatnie wyposażone są w sekcję numeryczną, model S to natomiast odmiana TKL. Do wyboru, do koloru.


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)

Wyposażenie seryjne obejmuje instrukcję obsługi, przewód USB, narzędzie do wyciągania klawiszy oraz samą klawiaturę. Całość zapakowano w starannie zaprojektowane, atrakcyjne dla oka opakowanie. Układ klawiszy jest dość standardowy, a rzucające się w oczy zmiany zastosowano w prawej części, gdzie nad klawiaturą numeryczną znalazły się cztery klawisze odpowiedzialne za przełączanie się pomiędzy profilami ustawień. W dolnym rzędzie natomiast pojawiły się dwa przyciski sygnowane logiem producenta, a zastępujące przycisk Windows oraz menu kontekstowe. Dodatkowo kombinacja klawisza Fn z szeregiem klawiszy ulokowanych w górnym rzędzie wywoła dodatkowe funkcje odpowiedzialne za podświetlenie, makro, sterowanie multimediami oraz częstotliwość powtarzania klawiszy. Jest też przycisk blokowania klawisza Windows. Poza tym bez rewelacji, rewolucji czy zbędnych udziwnień.

Spodnia część kryje jednak coś ekstra - odczepiany przewód wpinany do standardowego gniazda microUSB który to pozwala na wyprowadzenie go tak z tyłu, jak i z jednego z boków klawiatury. MasterKeys stoi na czterech gumowych nóżkach, wysuwane podniesienie tylnej części także zakończono gumową okładziną. Zapewnia to stabilne trzymanie się podłoża.

Jakość wykończenia elementów obudowy nie budzi najdrobniejszych nawet uwag - precyzja wykonania jest wręcz aptekarska, a użyte materiały jakościowe i masywne, utwierdzając w przekonaniu, że mamy do czynienia z produktem klasy premium.Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja klawiatur mechanicznych MasterKeys Pro L oraz Genesis RX75
 
 » Zapoznanie
 » Cooler Master MasterKeys Pro L
 » Genesis RX75
 » Rozwinięcie
 » Zakończenie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »