Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Wejście smoka - recenzja Xiaomi Piston 2 II
    

 

Wejście smoka - recenzja Xiaomi Piston 2 II


 Autor: NimnuL | Data: 22/08/14

Wejście smoka - recenzja Xiaomi Piston 2 IILuksus w przystępnej cenie – oksymoron? Prawdopodobnie tak. Doświadczenie życiowe nauczyło mnie jednak, że raz na długi czas, ktoś, gdzieś popełnia produkt, który zachwyca możliwościami, nie patrosząc przy tym portfela nabywcy. Chwile takie przywracają wówczas wiarę w sprawiedliwość na tym świecie oraz równowagę pomiędzy dobrem, a złem. Xiaomi Piston 2 II - chiński produkt, który z wysoko podniesioną głową lawiruje zwinnie pomiędzy znanymi i bardzo lubianym słuchawkami uznanych, światowych marek, przedzierając się do szeregu w pierwszym rzędzie. Niemożliwe? Przekonajmy się.

Technicznie

Strona producenta: www.xiaomi.com
Strona domowa słuchawek Piston 2: www.xiaomiworld.com

Słowo o Xiaomi? To młodziutka firma założona w 2010 roku, ulokowana w Pekinie, a specjalizująca się w produkcji elektroniki użytkowej. W chwili obecnej produkty Xiaomi nie występują w naturalnym środowisku Polskiej rzeczywistości.

Jak nakazuje tradycja, temat otwieram danymi technicznymi. Myślę, że powyższa tabela nie wymaga obszernego komentarza. Ze względu na brak oficjalnego dystrybutora na Polskę, dostęp do tych słuchawek może nastąpić np. za pośrednictwem serwisów aukcyjnych (tam ceny oscylują w okolicy 120zł) lub prosto ze wschodu za około $25. Taka suma czyni zakup niezwykle interesującym, biorąc pod uwagę z czym w rzeczywistości mamy tutaj do czynienia. No właśnie, ale co tak naprawdę oferuje Piston 2?

W tym miejscu zaznaczam, że recenzja ta dotyczy limitowanej edycji IF (nagrodzony na targach ifdesign.de), która jest obecnie trudna do kupienia. Powszechnie na aktualnym rynku występuje wersja 2.0 w złotym kolorze oraz w szarym pudełku. Jest to jednak analogiczna konstrukcja z tą, omawianą w niniejszej recenzji.

poprzednia strona (Technicznie)    -   następna strona (Obrazowo)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Wejście smoka - recenzja Xiaomi Piston 2 II
 
 » Technicznie
 » Obrazowo
 » Dźwiękowo
 » Wnioskowo
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »