Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
RECENZJE | Test Razer Hammerhead BT - mobilne słuchawki nie tylko dla gracza?
    

 

Test Razer Hammerhead BT - mobilne słuchawki nie tylko dla gracza?


 Autor: Homzik | Data: 31/08/17

Konstrukcja

Razer Hammerhead w wersji Bluetooth wyglądają bardzo podobnie do modelu przewodowego. Nie są to jednak kolejne, zwykłe “doki” z interfejsem Bluetooth – amerykański producent zadbał o oryginalne rozwiązania. Słuchawki wykonano z aluminium, a elementy z tworzyw sztucznych zostały ogumowane. Kolorystyka jest już wręcz klasyczna dla Razera – to matowa czerń z lekko jaskrawą zielenią.

Hammerhead są dosyć duże – komory mieszczą spore, bo 10-milimetrowe przetworniki dynamiczne. Tulejki są proste, mają optymalną szerokość i długość, a zakończone zostały filtrami z metalowych siateczek. Mają też szeroki rant – nakładki z zestawu trzymają się ich pewnie. Z tyłu obu słuchawek widać połyskujące kapsle z logo producenta – to jednocześnie diody w kolorze zielonym i czerwonym.

Płaski kabel mierzy 63 cm i został wpuszczony od dołu. Miejsce mocowania w słuchawce jest elastyczne i znajduje się na nim oznaczenie kanałów. W tym miejscu słuchawki otacza dodatkowo szeroki i odstający pierścień z gęstymi żłobieniami. Izolacja kabla jest zielona od wewnętrznej strony oraz czarna od zewnętrznej. Płaski pilot z trzema przyciskami znalazł się na prawym odcinku, kilka centymetrów od słuchawki. Elektronikę zgrupowano w module zamocowanym w połowie okablowania. Ma on eliptyczny kształt, jest grubo ogumowany i pełni rolę magnetycznego klipsa zamocowanego na silikonowej taśmie. Na krawędzi modułu znajduje się także gniazdo microUSB do ładowania, zabezpieczone silikonową zaślepką.

Wykonanie słuchawek jest bardzo dobre – widać, że Hammerhead BT to produkt z wyższej półki. Konstrukcja jest masywna i zwarta, a poszczególne elementy są wzorowo spasowane. Kabel wygląda na mocny i jest odpowiednio elastyczny. Jedynie pilot prezentuje się zwyczajnie – tworzywa są dosyć cienkie, ale za to lekkie. Design również można docenić. Nie ma wątpliwości, że słuchawki są efektowne i od razu widać, że to produkt Razera. Jednocześnie Hammerhead BT są dosyć uniwersalne i powinny spodobać się nie tylko graczom.


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)

Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Test Razer Hammerhead BT - mobilne słuchawki nie tylko dla gracza?
 
 » Specyfikacja i wyposażenie
 » Konstrukcja
 » Ergonomia i obsługa
 » Brzmienie
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »