Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Recenzja multi-tłumacza Vasco Translator V4
    

 

Recenzja multi-tłumacza Vasco Translator V4


 Autor: Adam | Data: 14/11/23

Recenzja multi-tłumacza Vasco Translator V4W dzisiejszym świecie, w którym podróże i globalna komunikacja stają się coraz powszechniejsze, istnieje coraz większa potrzeba rozwiązań, które ułatwią porozumiewanie się w różnych językach. Vasco Translator V4 to urządzenie, które może być przydatne dla każdego, kto często podróżuje, pracuje zagranicą lub uczy się języków obcych. To inteligentny tłumacz, który potrafi zrozumieć i przetłumaczyć mowę, tekst i zdjęcia w ponad 100 językach. Co więcej, ma wbudowaną kartę SIM, która zapewnia darmowy i nielimitowany internet do tłumaczeń w niemal 200 krajach na świecie. W tej recenzji przeanalizujemy cechy szczególne i techniczne tego urządzenia, aby dowiedzieć się, czy jest ono warte swojej ceny.

Design i wyposażenie

Vasco Translator V4 ma prosty, elegancki design i przypomina nieco mniejszego smartfona. Jest to niewielkie urządzenie o wymiarach 149 x 55 x 10 mm i wadze 134 g, które łatwo zmieści się w kieszeni lub torebce. Obudowa jest wykonana z tworzywa sztucznego, a ekran dotykowy ma przekątną 5 cali i rozdzielczość 576x1440 pikseli. Urządzenie oferowane jest w pięciu kolorach obudowy. Sprzęt pracuje z wykorzystaniem procesora Quad-core Mediatek, posiada 2GB pamięci RAM, 32 GB wbudowanej pamięci ROM, modem 4G (z wbudowaną kartą SIM), Wi-Fi pracującą w standardzie 2.4 GHz oraz baterię o pojemności 2400 mAh. Bateria starcza na około 3-4 dni podczas niezbyt ciągłego użytkowania. Translator V4 posiada także Bluetooth, aparat z lampą błyskową, która pełni także funkcje latarki.

Na lewym boku znajdują się dwa przyciski do regulacji głośności urządzenia, zaś na prawym: włączania/wyłączania urządzenia (wygaszenia ekranu) oraz dwa przyciski rozpoznawania mowy, których można używać zamiast przycisków dotykowych. Na górze znajdują się diody, a na dole port USB-C do ładowania. W zestawie znajduje się również silikonowe etui ochronne, gumowa smycz na rękę (takie drobne zabezpieczenie antykradzieżowe), instrukcja obsługi oraz kabel USB-C z ładowarką. Spójrzmy teraz jak prezentuje się na zdjęciach Vasco Translator V4, wielkość urządzenia można porównać ze smartfonem 6,3".


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)

Vasco Translator V4 posiada wbudowane dwa mikrofony z redukcją szumów - mikrofon zaprojektowany specjalnie dla tłumaczy mowy. Umożliwia wysoką rozpoznawalność mowy poprzez eliminację szumów tła. Urządzenie jest pyłoszczelne, bryzgoszczelne i odporne na wstrząsy. Głośniki urządzenia emitują dźwięk o natężeniu do 90 dB, więc jest on dość dobrze słyszalny nawet w hałaśliwym otoczeniu. Zespół Vasco dba o cykliczne, bezpłatne aktualizacje oprogramowania translatora, wprowadzając ulepszenia i poprawki, aby urządzenie coraz sprawniej pomagało nam przy tłumaczeniach. Wszystkie dane z tłumaczeń są szyfrowane za pomocą protokołu SSL i przechowywane w Niemczech na serwerze z zabezpieczeniami zgodnym z unijnymi standardami ochrony danych.

poprzednia strona (Design i wyposażenie)    -   następna strona (Uruchomienie, możliwości i przegląd funkcji)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja multi-tłumacza Vasco Translator V4
 
 » Design i wyposażenie
 » Uruchomienie, możliwości i przegląd funkcji
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »