Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
RECENZJE | Przegląd słuchawek: Arctic P531 (5.1) i P321 stereo
    

 

Przegląd słuchawek: Arctic P531 (5.1) i P321 stereo


 Autor: yorrick | Data: 29/09/10
     

Podsumowanie

Słuchawki USB, posiadające własną kartę dźwiękową, mimo, iż pojawiły się ładnych parę lat temu, wciąż odbierane są z dystansem. Docelowe zastosowanie owego rozwiązania miało gwarantować odporność na zniekształcenia sygnału z peryferiów komputera. Słuchawki USB posiadają swoje minusy, dedykowanym urządzeniem jest komputer, notebook itp. nie możemy podłączyć dodatkowych słuchawek tak, jak w przypadku, gdy do czynienia mamy z jack'ami, i delektować się filmem we dwoje po godzinach ciszy nocnej w sąsiedztwie wrażliwego na szmery stetryczałego bywalca deptaków ciechocińskich i innych parków geriatrycznych.


(kliknij, aby powiększyć)

Słuchawki Arctic P531 wywarły na nas pozytywne wrażenie w grach, wbudowany moduł wibracyjny oraz przestrzenny dźwięk zapewniły nie tylko frajdy, ale również dały przewagę nad rywalami w grach, gdzie informacja, z której strony słychać kroki, ma znaczenie. Rozbudowana aplikacja z bogatą paletą efektów z pewnością pomogła pokazać, na co stać słuchawki. Oglądając filmy 5.1, czuliśmy się, jakbyśmy trzymali kino domowe na głowie. Jedyną piętą achillesową jest waga słuchawek, która po kilku godzinach zabawy wywołuje uczucie zmęczenia. Reasumując, P531 zasłużyły na znaczek TwojePC-OK!

TwojePC - OK!


Słuchawki Arctic P531


Kuzyn z niższej kategorii cenowej P321 to przyzwoite stereofoniczne słuchawki zamknięte. Dźwięk bez zanieczyszczeń, analityczny, przyjemny w odbiorze. Zdecydowanie najlepszym ich atutem jest komfort oraz piórkowa waga. Przycisk do uwypuklania niskiego zakresu częstotliwości nie sprawdził się tak, jak byśmy tego oczekiwali, zaś cienki, skóropodobny materiał nie wieścił wieloletniego życia.

Cena sugerowana na stronie WWW producenta wynosi 66.55$ dla modelu P531, który według nas wart jest swej ceny oraz 43.45$ dla Arctic P321, nie wliczając w nie podatku VAT. W Polsce cena modelu P531 to wydatek około 290zł, model P321 na razie nie jest oferowany w naszym kraju.Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Przegląd słuchawek: Arctic P531 (5.1) i P321 stereo
 
 » Zaczynamy: Arctic Sound P531
 » Design słuchawek P531
 » Instalacja sterowników
 » Wrażenia z P531 na uszach
 » Słów parę o bracie z niższej półki Arctic P321
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »
 
  Sprzęt do testów dostarczyły firmy:

ARCTIC      ARCTIC