Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
RECENZJE | Test nagrywarki Asus DRW-0804P
    

 

Test nagrywarki Asus DRW-0804P


 Autor: Ulan | Data: 10/05/04

Zrzucanie muzyki i filmów DVD

W trakcie testowania nagrywarki postanowiłem też przetestować jak sobie ona poradzi z robieniem kopii bezpieczeństwa filmów DVD. Po zapoznaniu się z różnymi programami do robienia kopii bezpieczeństwa (DVDXCOPY, DVD Schrink) postanowiłem przyjrzeć się bliżej temu ostatniemu. Do jego zalet obok tego, że jest darmowy, należy skuteczność i prostota użycia.

Kopiowanie płyt przebiega komfortowo i szybko (skopiowanie płyty dwuwarstwowej, z koniecznym w tym wypadku przekodowanie w celu zmniejszenia objętości, zajmował ok. 1 godz. 20 min.). Z kontaktów z tym programem można wysnuć jeden wniosek, nagrywarka jaką dysponujesz ma małe znaczenie przy kopiowaniu płyt DVD, ważne jedynie, żeby była to nagrywarka DVD. O wiele ważniejsze jest jakim procesorem i ilością pamięci dysponujesz. Sam proces kopiowania jest przyjemny i mało stresujący. I co ważniejsze tak skopiowane płyty są bezproblemowo czytane przez stacjonarny odtwarzacz DVD (testowałem to na swoim odtwarzaczu stacjonarnym Yamaha DVD-S540, czytał on zarówno płyty z "minusem" jak i "plusem"). W tych testach nagrywarka Asusa nie zawiodła mnie ani razu.


Okno programu Nero CD DAE

Co do szybkości i jakości zrzucania muzyki, to do nagrywarki Asusa nie można mieć zastrzeżeń (w porównaniu do Toshiby, która mimo, że nominalnie szybsza, zgrywała wolniej i w zgrywanym przez nią materiale występowały błędy - co prawda 15 błędów jest wynikiem z pogranicza błędu. Asus jednak zgrywał bez błędów.Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Test nagrywarki Asus DRW-0804P
 
 » Tytułem wstępu
 » Zawartość pudełka
 » Opis nagrywarki
 » Testy zapisu
 » Testy odczytu
 » Zrzucanie muzyki i filmów DVD
 » Komfort użytkowania (poziom głośności i drgania)
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »