Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
RECENZJE | Kieszonkowy projektor - test BenQ CP120
    

 

Kieszonkowy projektor - test BenQ CP120


 Autor: NimnuL | Data: 18/09/06

Regulacje

Przed przystąpieniem do pracy z projektorem należy poznać i skonfigurować zaszyte w urządzeniu menu. Producent zapewnił dość standardowy, ale wystarczający zestaw ustawień.


(kliknij, aby powiększyć)

Opcje pogrupowano w pięciu czytelnych zakładkach. Dostosujemy tutaj m.in. parametry wyświetlania, profil obrazu, typ projekcji, hasło itd. Ogólnie rzecz ujmując, znajdziemy tu wszystko co będzie nam potrzebne. Oprogramowanie wyświetlane jest m.in. w języku polskim, niestety ta polszczyzna jest trochę łamana. Razi przede wszystkim pierwszy wpis: Modo de Aplicacao odnoszący się do profilu obrazu. Ale tłumaczenie niektórych innych zwrotów jest trochę niefortunne.

Do dyspozycji mamy łącznie cztery profile obrazu: film, kino, zdjęcia oraz gry dla połączenia S-Video lub Video. Natomiast dla połączenia z komputerem prócz ustawień: gry oraz zdjęcia dochodzą jeszcze prezentacja, wysoka jasność oraz video. Poszczególne ustawienia różnią się doborem kolorów i ich temperatury, a także jasności oraz kontrastu. W praktyce słabo wypada profil gry oraz zdjęcia, w których to poziom kontrastu ustawiony jest zbyt wysoko przez co szczegóły w światłach znikają pod jasnymi plamami.Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Kieszonkowy projektor - test BenQ CP120
 
 » Specyfikacja
 » Uroda
 » Regulacje
 » Umiejętności projektora
 » Podsumowując
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »