Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | TEST: Booster PMP - przenośny multimedialny odtwarzacz
    

 

TEST: Booster PMP - przenośny multimedialny odtwarzacz


 Autor: DYD | Data: 18/12/07

Zdjęcia, ebook i inne funkcje

Booster ma opcje przeglądania zdjęć. Dodatkowe funkcje jakie oferuje w tej kategorii to: wyświetlanie miniatur oraz info o pliku. Oprócz tego po wybraniu zdjęcia, można je obracać o 90 stopni, przesuwać, włączyć pokaz slajdów, ustawić muzykę jako tło oraz skorzystać z zooma do powiększenia zdjęcia. W zakładce photo zdjęcia przedstawione są jako miniatury ich jednorazowe załadowanie (8 sztuk) na ekranie trwa około 10 sekund. Później już miniatury ładowanie są momentalnie z pliku cache picicon.syo. Jakość wyświetlanych zdjęć jest poprawna i dzięki wyrazistemu ekranowi zdjęcia prezentują się dobrze.


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)

Dzięki funkcji USB-Host 2.0 możemy podpiąć do odtwarzacza wiele innych urządzeń USB typu aparat cyfrowy, czytnik kart flash czy pendrive). Jeśli Booster poprawnie wykryje urządzenie, umożliwi pełne skopiowanie danych z podłączonego urządzenia. Skopiowane pliki dostępne są w katalogu "DSK00001" i kolejnych numerach 2, 3 ,4 itd. Pliki kopiowane są szybko, więc przerzucenie wielu danych nie będzie kłopotem. Pliki i katalogi możemy dalej przenosić poprzez opcję w zakładce Zarządzaj. Zrzucanie zdjęć z aparatu przekształca Boostera w fotobank zdjęć. Bardzo przydatna funkcja. Booster potrafi przeglądać pliki JPG i BMP.

Dostępna jest też funkcja przeglądania plików tekstowych (.txt). Booster dzieli dany plik tekstowy na strony i umożliwia przeglądanie zawartości. Czcionka jest taka sama jak przy napisach do filmów. Można by dać możliwość zmiany typu i wielkości czcionki oraz powiększyć nieco zakres wyświetlanego tekstu na ekranie. W tle można ustawić muzykę, aby umilała nam czytanie rozbudowanych ebooków.


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)

Czas pełnego ładowania akumulatora wynosi około 4h (producent podaje ~3h). Czas odtwarzania video to około 4h, zaś muzyki 6h. Tutaj dane są zbliżone do specyfikacji producenta. Zgrywanie na Boostera odbywa się z prędkością do 13MB/s, zaś odczyt dochodzi do 28MB/s.Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: TEST: Booster PMP - przenośny multimedialny odtwarzacz
 
 » Specyfikacja
 » Booster pozuje
 » Pierwsze uruchomienie i menu
 » Wideo i nagrywanie
 » Muzyka i nagrywanie audio
 » Zdjęcia, ebook i inne funkcje
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »