Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
RECENZJE | Darmowy e-book ''Kreator Wszechrzeczy'' (PDF | mobi)
    

 

Darmowy e-book ''Kreator Wszechrzeczy'' (PDF | mobi)


 Autor: Redakcja | Data: 31/07/13

Darmowy e-book ''Kreator Wszechrzeczy'' (PDF | mobi)Przygotowaliśmy dla Was, Drodzy Czytelnicy niespodziankę w postaci darmowego e-booka pt.: ''Kreator Wszechrzeczy'', do pobrania w przyjaznych formatach PDF i mobi. Jest to powieść z gatunku cyberspace, z pierwszoosobową narracją. Autor Piotr Jakub Karcz (którego już znacie z felietonów publikowanych na łamach TPC) opisał w niej, ze wszystkimi szczegółami wirtualny świat, stworzony przed ludzi, dla ich samych. Nie jakieś więzienie, nie symulację… Po prostu obszar, w którym niemal cała populacja na co dzień pracuje, bawi się i odpoczywa. Jeśli książka Wam się spodoba, zamieścimy kolejne. Na zachętę zamieszczamy fragment „historii” opisanej w e-booku.

. . .

    „Firma, która wykupiła Microsoft i prawa do królującego wówczas Windows 3D, procesowała się przez jedenaście lat z przedstawicielami amerykańskiego rządu, próbując udowodnić, że nie jest monopolistą. W końcu ten proces przegrała… Dzięki temu kilkanaście światowych koncernów opracowało własne systemy operacyjne. Co ciekawe – dzięki udostępnieniu kodu źródłowego, większość z nich była niemal w stu procentach kompatybilna w Windowsem 3D.

    Z połączenia generatora marzeń, szybkiej sieci i uniwersalnego systemu powstały pierwsze MUD’y, czyli wirtualne obszary, w których spotykali się użytkownicy. Początkowo byli nimi tylko pasjonaci, później poszukiwacze nowego stylu życia i miłośnicy mocnych wrażeń. Z dnia na dzień powstawały dziesiątki MUD’ów, w których można było poflirtować, bądź przytulić się do osoby z drugiego końca świata.

    Sceptycy jak zwykle byli przeciwni. Nazywali VR 2327 generatorem złudzeń i potępiali jego entuzjastów – jak można się było domyśleć – z odwrotnym skutkiem.”

Pobierz darmowego e-booka ''Kreator Wszechrzeczy''
  • Na prośbę autora eBook został usunięty - w 2021 roku książka ma się ukazać komercyjnie, w wersji poprawionej, ulepszonej i profesjonalnej za pośrednictwem wydawnictwa autora.


Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Darmowy e-book ''Kreator Wszechrzeczy'' (PDF | mobi)
 
Wyświetl komentarze do artykułu »