Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
RECENZJE | Torebkowiec - test małego aparatu Fujifilm FinePix V10
    

 

Torebkowiec - test małego aparatu Fujifilm FinePix V10


 Autor: NimnuL | Data: 04/07/06

Torebkowiec - test małego aparatu Fujifilm FinePix V10Wielokrotnie już opisywałem nowe produkty firmy Fujifilm. Producent ten sukcesywnie rozwija swoją ofertę w segmencie niedużych kompaktów. Na tym polu japońska firma czuje się bardzo dobrze, a jej produkty wielokrotnie kończyły testy z wyróżnieniem. Dzisiaj zaprezentuję Wam nowy i bardzo prosty aparacik noszący na obudowie nazwę V10. Kontynuuje on linię prostych i niewielkich aparacików idealnie pasujących do damskiej torebki lub męskiej kieszeni. Do tej linii należał np. model F10, którego do dzisiaj bardzo miło wspominam. Przyjrzyjmy się zatem, co aparacik wielkości paczki papierosów jest w stanie nam zaoferować. Zapraszam.

Opisówka techniczna

Fujifilm FinePix V10

(1) Automatyczna czułość dobierana jest w zakresie ISO 64-640, gdy lampa błyskowa jest wyłączona oraz w zakresie ISO 64-800, gdy flash jest aktywny. I tutaj nie bardzo rozumiem dlaczego maksymalna czułość jest mniejsza w przypadku gdy lampa jest wyłączona. Na chłopski rozum powinno być odwrotnie.

(2) Dane producenta. W nawiasach znajdują się wartości zmierzone przeze mnie.

(3) Zakres czasu ekspozycji zależny jest od wybranego trybu tematycznego.

Matryca SuperCCD HR piątej generacji zastosowana była np. w testowanych już na łamach TwojePC modelach F10 oraz S5600. To właśnie w tych aparatach spisała się ona niezwykle dobrze zaskakując bardzo dobrymi właściwościami.

Spoglądając na dane techniczne FinePixa V10 nie doszukamy się niczego nowatorskiego czy też ciekawego. Liczby prezentują się dość zwyczajnie, no może za wyjątkiem nieco większym niż zwykle zakresem ogniskowych oraz dużej wartości maksymalnej przysłony, ale to drobiazgi. Poza tym - standard.

poprzednia strona (Opisówka techniczna)    -   następna strona (Opisówka ogólna)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Torebkowiec - test małego aparatu Fujifilm FinePix V10
 
 » Opisówka techniczna
 » Opisówka ogólna
 » Opisówka szczegółowa
 » Opisówka na koniec
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »