Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Białe stereo - test głośników Genius SW-i2.1 1100
    

 

Białe stereo - test głośników Genius SW-i2.1 1100


 Autor: NimnuL | Data: 18/04/06

Podsumowanie

Z mieszanymi uczuciami zabieram się do napisania niniejszego podsumowania. Z jednej strony zestaw Genius SW-i2.1 1100 charakteryzuje się estetycznym wyglądem oraz sympatycznie brzmiącym subwooferem. Z drugiej strony natomiast ogólne pasmo przenoszenia oraz reprodukcja dźwięku przez satelity jest po prostu kiepska. Warto zauważyć jednak, że pomimo wszystko całokształt prezentuje się nie najgorzej na tle konkurencji, podobnie jak cena wynosząca około 180zł za niniejszy zestaw.

Czy zatem omawiane tu głośniki godne są zainteresowania? Zapytam inaczej. Czy w ogóle głośniki komputerowe są dobrym wyborem? Z pewnością tak. Szczególnie jeśli nasz budżet jest skromny, podobnie jak ilość miejsca jaką jesteśmy w stanie przeznaczyć dla systemu grającego. Genius SW-i2.1 bardzo dobrze poradzi sobie z dźwiękami płynącymi z gry czy też napędzi internetowe radio. Czy natomiast te, czy inne głośniczki nadadzą się do słuchania muzyki to już jest kwestia bardzo dyskusyjna. W głównej mierze odpowiedź na to pytanie zależna jest od progu akceptowanej przez słuchacza jakości dźwięku. Myślę, że każdy powinien sobie na to pytanie odpowiedzieć samodzielnie.

Zastanawiałem się długo nad tym czy przyznać modelowi SW-i2.1 wyróżnienie. I wiecie co? Przylepię tym głośnikom znaczek TwojePC OK! Dlaczego? A dlatego, że głośniki te charakteryzują się lepszym niż konkurencja subwooferem przy jednocześnie niewygórowanej cenie. A że satelity brzmią słabo ... cóż, w tym przedziale cenowym nawet modele firm Logitech czy Creative nie brzmią dużo lepiej. A na koniec przestraszę Was informacją, iż bywają zestawy głośnikowe, które brzmią znacznie gorzej...


poprzednia strona (Opowieść słuchacza)    -   następna strona (Podsumowanie)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Białe stereo - test głośników Genius SW-i2.1 1100
 
 » Uchem matematyka
 » Kartonik i zabawki
 » Opowieść słuchacza
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »