Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Test myszki komputerowej Genius Traveler 515 Laser
    

 

Test myszki komputerowej Genius Traveler 515 Laser


 Autor: NimnuL | Data: 14/08/07

Oprogramowanie

Traveler 515 do prawidłowego działania nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania. Wystarczy ją jedynie podłączyć do komputera, a system operacyjny automatycznie rozpozna i załaduje odpowiednie sterowniki. Jednakże do poszerzenia możliwości gryzonia należy już zainstalować dedykowany program sterujący.


(kliknij, aby powiększyć)

Dołączony do kompletu soft oczywiście nie występuje w języku polskim. Szkoda, bo ilość tekstu do tłumaczenia jest przecież bardzo niewielka. Taki stan rzeczy świadczy zatem jedynie o braku zainteresowania producenta Polskim klientem.


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)

Oprogramowanie okazuje się być bardzo rozbudowane jak na tak prostą myszkę. Jednocześnie sterownik jest łatwy w obsłudze. W pierwszej zakładce możemy dostosować działanie trzech dodatkowych przycisków. Funkcje guzików zostały zebrane w kilku grupach dzięki czemu jednemu przyciskowi można nadać kilka funkcji jednocześnie w zależności od tego w jakim programie aktualnie się znajdujemy.

Zaletą niniejszego oprogramowania jest fakt, że można nim obsłużyć również inne produkty firmy Genius, np. gamepad czy klawiaturę. Wystarczy jedynie kliknąć na odpowiednią ikonę by przełączyć się na sterowanie innego sprzętu.

Ciekawą funkcją jest Smart Search domyślnie przypisana do małego przycisku na obudowie myszki. Do wyboru jest przeglądarka Yahoo oraz Google (obie w różnych językach, ale nie polskim). Wystarczy zaznaczyć jakieś słowo np. w przeglądarce czy edytorze tekstów poczym nacisnąć odpowiedni przycisk myszki. Uruchomi się przeglądarka z wpisanym słowem jaki wcześniej zaznaczyliśmy.


(kliknij, aby powiększyć)

W innej zakładce można dostosować szybkość działania myszki oraz przycisków. Słowem, oprogramowanie gwarantuje wszystko co potrzeba.Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Test myszki komputerowej Genius Traveler 515 Laser
 
 » Dane techniczne
 » Design
 » Oprogramowanie
 » W praktyce
 » Słowo na koniec
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »