Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
RECENZJE | Znajdź mnie jeśli potrafisz - nawigacja GPS Pentagram
    

 

Znajdź mnie jeśli potrafisz - nawigacja GPS Pentagram


 Autor: NimnuL | Data: 26/06/07

Pentagram PathFinder 6001


(kliknij, aby powiększyć)

Wewnątrz eleganckiego opakowania znajdziemy niemal wszystko co jest potrzebne. Ładowarka sieciowa oraz samochodowa, przewód USB, niewielki akumulator LiIon oraz instrukcja obsługi wraz z gwarancją opiewającą na okres 24. miesięcy.

Według mnie miłym dodatkiem byłoby także ochronne etui oraz samochodowy uchwyt. Instrukcja obsługi została napisana w języku angielskim oraz polskim, a zawarte tam informacje w dokładny i rzetelny sposób prowadzą przez instalację odbiornika na urządzeniu PocketPC.


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)

Pentagram PathFinder 6001 to z wyglądu bardzo proste, ale prezentujące się wyjątkowo elegancko, czarne pudełeczko. Odbiornik jest niewiele większy od niektórych odtwarzaczy MP3. Z przodu umieszczono logo producenta oraz przycisk zasilania.


(kliknij, aby powiększyć)

Tuż nad nim zainstalowane są trzy kolorowe diody, które w czytelny sposób będą informować nas o aktualnym trybie pracy urządzenia. Pro forma wyjaśnię ich znaczenie. Czerwona dioda oznacza włączone zasilanie, a podczas ładowania zmienia kolor na pomarańczowy. Środkowy symbol Bluetooth podświetlony jest kolorem niebieskim. Jego cykliczne miganie co sekundę oznacza komunikację z komputerem/PDA, natomiast szybkie miganie informuje o utracie łączności. Podświetlony na zielono napis GPS będzie migał, jeśli pozycja odbiornika jest ustalona lub zostanie podświetlony stałym światłem, gdy łączność z satelitami zostanie zerwana.


(kliknij, aby powiększyć)

Na jednym z boków umieszczono gniazdo mini USB, a po przeciwległej stronie zainstalowano wejście MMCX przeznaczone dla zewnętrznej anteny.


(kliknij, aby powiększyć)

Na tylnej ściance za odsuwaną klapką mieści się płaski akumulator litowo-jonowy. Dodatkowo odbiornik podklejono dwiema gumowymi podkładkami, które utrudnią jego przesuwanie np. po desce rozdzielczej.

PathFinder 6001 został wykonany z dużą dbałością o szczegóły. Sam odbiornik jest cięższy niż może się wydawać, co w połączeniu z wysoką jakością użytych do budowy materiałów daje bardzo pozytywny efekt.Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Znajdź mnie jeśli potrafisz - nawigacja GPS Pentagram
 
 » Historia
 » Wstępniak teoretyczny
 » Pentagram PathFinder 6001
 » Specyfikacja
 » Instalacja
 » Prowadź do celu
 » Słowo na koniec
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »