Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
RECENZJE | Recenzja NMT IcyBox IB-MP309HW-B wsparcie MKV 1080p
    

 

Recenzja NMT IcyBox IB-MP309HW-B wsparcie MKV 1080p


 Autor: DYD | Data: 05/05/09

Wygląd IcyBox IB-MP309HW-B


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)

W pudełku oprócz samego playera znajdziemy dwie instrukcje obsługi (w języku angielskim i niemieckim, aktualne wersje dostępne są na stronie producenta), zasilacz sieciowy, pilot z bateriami, kable komponent, kable chinch, kabel USB i płytkę CD z oprogramowaniem.


(kliknij, aby powiększyć)

Pilot ma sporo funkcji i żeby dobrze poznać wszystkie możliwości trzeba poświęcić mu chwilę uwagi. Bywa że dany klawisz w zależności od rodzaju aktualnie wykorzystywanej usługi w playerze będzie posiadał inną funkcję. Szczegółowy opis działania poszczególnych klawiszy znajdziemy w instrukcji - jest także możliwość podłączenia klawiatury USB i z jej pomocą zarządzać urządzeniem.


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)

Obudowa playera to przyjemne czarne szczotkowane aluminium z oszczędną ilością detali. Z lewej strony frontu znajdziemy logo urządzenia a poniżej dwa złącza USB. Prawa strona frontowej części posiada odbiornik dla pilota i dwie świecące kontrolki (pracy dysku i zasilania). Prawa i lewa ściana playera nie posiada żadnych złączy, jedynie mocowanie czterema śrubkami górnej pokrywy. Tył urządzenia jest już szczodrzej wyposażony. Znajdziemy tutaj m.in. wyjście HDMI, komponent, wyjście optyczne audio oraz jedyny wiatraczek chłodzący. Szczegółowy opis złączy powyżej na zdjęciu.


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)

W środku odtwarzacza znajdziemy miejsce na dysk twardy SATA, mocowany dwiema śrubkami. Montaż jest szybki i bezproblemowy. Pod płytką mocowania dysku znajduje się płyta główna playera, widać też umiejscowiony po środku radiator, który odprowadza ciepło z procesora. Obok znajdują się pamięci Samsunga. Trzeba jeszcze wspomnieć o czterech nóżkach, które delikatnie powodowały chwianie się urządzenia na płaskim blacie. Po wyposażeniu w dysk twardy, można rozpocząć pierwsze uruchomienie naszego testowanego urządzenia.


(kliknij, aby powiększyć)

Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja NMT IcyBox IB-MP309HW-B wsparcie MKV 1080p
 
 » Opis ogólny i specyfikacja
 » Wygląd IcyBox IB-MP309HW-B
 » Uruchomienie i opis funkcji dodatkowych
 » Główne funkcje playera
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »