Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
RECENZJE | Recenzja klawiatur Keysonic: kosmiczne nowości?
    

 

Recenzja klawiatur Keysonic: kosmiczne nowości?


 Autor: Tytan | Data: 14/10/05

Recenzja klawiatur Keysonic: kosmiczne nowości?Klawiatury z płaskim profilem klawiszy cieszą się coraz większą popularnością. Użytkownicy komputerów stacjonarnych powoli przekonują się do notebookowego designu i systemu działania. Za migracją na nowe keyboardy przemawia ich główna zaleta - wygoda obsługi. I choć argument ten wydaje się być kwestią subiektywną, to jednak w odczuciu większości użytkowników niski skok klawiszy przyspiesza i uprzyjemnia wprowadzanie tekstów.

Jeszcze do niedawna klawiatury z niskim skokiem klawiszy oferowało nam zaledwie kilku producentów komputerowych peryferiów. Dziś bez problemu możemy wybierać spośród ogromnej oferty. Oczy przyciągają nie tylko kolorowe pudełka, ale i coraz bardziej oryginalne konstrukcje. Podążając za tym trendem, nieznana jeszcze nad Wisłą firma - Keysonic, wchodzi na polski rynek ze swoimi dwiema nowymi klawiaturami. Zapraszam do recenzji dwóch klawiatur - Illuminated Aluminium Keyboard oraz Mini-Input Keyboard.

Spotkanie pierwszego stopnia

Klawiatury dotarły do mnie w skromnie wykonanych, tekturowych opakowaniach. Stylistyka pudełek nie przykuwa zbytnio wzroku, ani nie szokuje zmysłów oryginalną grafiką. Na pewno nie jest to ten rodzaj opakowań, który przykuwa wzrok na sklepowej półce.(kliknij, aby powiększyć)(kliknij, aby powiększyć)(kliknij, aby powiększyć)(kliknij, aby powiększyć)

Również pewnych zawodem może być zawartość wnętrza. Do obydwu modeli producent dołączył skromne ulotki, niestety z pominięciem naszego rodzimego języka. Dodatkowo model Mini-Input wyposażony został w przejściówkę PS/2-DIN. Cóż, trochę dziwne rozwiązanie w czasach panowania USB.

poprzednia strona (Spotkanie pierwszego stopnia)    -   następna strona (Spotkanie drugiego stopnia)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja klawiatur Keysonic: kosmiczne nowości?
 
 » Spotkanie pierwszego stopnia
 » Spotkanie drugiego stopnia
 » Spotkanie trzeciego stopnia
 » Kosmos, czy może dobrze znana ziemia?
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »