Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Recenzja playera MP3 - LG MF-FE422 256MB
    

 

Recenzja playera MP3 - LG MF-FE422 256MB


 Autor: Tytan | Data: 25/04/05

Wygląd

Wizualnie odtwarzacz LG prezentuje się naprawdę okazale. Zwarta, metaliczna obudowa wykończona delikatnymi chromami wzbudza zaufanie oraz sprawia wrażenie towaru z wyższej półki. Nie ma mowy o jakimkolwiek skrzypieniu czy niedbałym wykończeniu. I choć wygląd może być kwestią gustu, o tyle w mojej opinii jego najwięksi konkurenci - odtwarzacze ze stajni Creative'a pozostają o klasę w tyle jeżeli chodzi o wygląd i jakość wykonania.

Centralną cześć playera zajmuje monochromatyczny wyświetlacz LCD. Podświetlany w modnym, niebieskim kolorze prezentuje się dobrze. Pomimo fizycznie raczej małych rozmiarów, jest czytelny i prezentuje wszystkie potrzebne informacje. Możemy z niego odczytać nie tylko poziom naładowania baterii, głośności oraz nazwy i format aktualnie odtwarzanej ścieżki, ale także zadany tryb gry, ustawienia equalizer'a, SRS, sygnalizacje nagrywania, blokady klawiatury itp.

Dodatkowo istnieje możliwość regulacji kontrastu podświetlenia oraz jego automatycznego (czasowego) wyłączania.

Producent zastosował w swoim produkcie specjalne "pokrętło" służące do wygodnej obsługi playera (poręczne do bezwzrokowej obsługi). Wciskając je do środka możemy inicjować bądź pauzować odtwarzanie muzyki, zaś kręcenie nim w lewo bądź prawo zmienia/przewija ścieżki.

Dodatkowo na obudowie znaleźć możemy przycisk regulacji głośności (+/-), blokady klawiszy (hold) oraz 3 klawisze funkcyjne na "grzbiecie" urządzenia (rec, b-mark, menu).

Player wyposażony został w dwa wyjścia umieszczone tuż obok siebie. Jednym z nich jest standardowe (mini jack) wyjście słuchawkowe. Drugim zaś jest wyjście liniowe, pozwalające podpiąć grajka do innych źródeł dźwięku. Możliwe jest również nagrywanie za pomocą tego wyjścia.

Symetrycznie po drugie stronie urządzenia znajdują się wyjścia USB oraz slot na baterie AAA.

Jeżeli już jesteśmy przy zasilaniu to przyznać trzeba, że czas pracy playera na jednym małym paluszku jest naprawdę dobry. Sugerowane przez producenta 15 godzin w zasadzie nie mija się z prawdą. Jest to wynik b. dobry, plasujący go w czołówce.Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja playera MP3 - LG MF-FE422 256MB
 
 » Wstęp
 » LG MF-FE422 - technikalia
 » Opakowanie i wyposażenie
 » Wygląd
 » Użytkowanie
 » Testy odsłuchowe
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »