Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Recenzja playera MP3 - LG MF-FE422 256MB
    

 

Recenzja playera MP3 - LG MF-FE422 256MB


 Autor: Tytan | Data: 25/04/05

Podsumowanie

Popularność odtwarzaczy mp3 w Polsce jak i na Świecie rośnie cały czas. Chcąc nie chcąc urządzenia te stają się coraz częstszym punktem zakupów wielu z nas. W zasadzie playery mp3 zdystansowały inne typy przenośnych odtwarzaczy muzyki. Epoka discmanów i minidisków (o walkmanach nie wspominając) przemija ustępując miejsca kompresji mp3 i urządzeniom przeznaczonym do jej odtwarzania.

Omawiany w teście produkt jest doskonałym przykładem nowoczesnego odtwarzacza muzycznego. Po kilkudniowym, dość intensywnym użytkowaniu trudno znaleźć mi jego słabe strony. Jest to produkt wykonany naprawdę solidnie, generujący dobrej jakości dźwięk oraz oferujący wiele możliwości. Oczywiście nie ma produktów bez wad. LG nie jest tutaj wyjątkiem. Raczej słabej (relatywnie) jakości słuchawki, tandetna smycz, przeciętne oprogramowanie są pewnymi wadami, jednak nie są one na tyle istotne, by wpłynąć negatywnie na ogólną ocenę urządzenia. Urządzenia, które z pewnością umili nam niejeden spacer, czy rowerową wycieczkę. Także w warunki ruchu (biegi, treningi na wolnym powietrzu) nie są dla niego wyzwaniem.

Jego funkcje - przypomnijmy - MP3 Player z duża liczbą opcji, radio FM, dyktafon i przenośna pamięć flash, sprawiają, że w połączeniu z solidnym wykonaniem i bogatym wyposażeniem otrzymujemy bardzo dobry towar. Oferowana jakość dźwięku jest na wysokim poziomie, a jego cena (299PLN - promocja pewnej sieci sklepów) jest przystępna. Za tak niską kwotę otrzymujemy urządzenie wielofunkcyjne, solidnie wykonane i ładnie wyglądające.

Dziwi niestety jakikolwiek brak reklamy tego produkty ze strony producenta. W Internecie ciężko znaleźć coś więcej na jego temat, oprócz danych ze strony producenta i sklepów internetowych. W pewnym sensie można nazwać go produktem widmo ;)

Reasumując, odtwarzacz LG MF-FE422 polecić mogę tym wszystkim, którzy szukają dobrego playera, za niewygórowane pieniądze. Doskonale wypełnia on lukę pomiędzy ekonomicznymi produktami Creative'a, a high-endowymi konstrukcjami Iriver.

PLUSY:
  + dobra jakość odsłuchiwanego dźwięku
  + mnogość opcji: mp3, radio, dyktafon, przenośna pamięć flash
  + solidne, dbałe wykonanie
  + atrakcyjny wygląd
  + intuicyjność obsługi
  + bogate wyposażenie
  + stosunek cena/jakość
MINUSY:
  - słabej jakości słuchawki
  - średniej jakości oprogramowanie
  - tandetna smycz

poprzednia strona (Testy odsłuchowe)    -   następna strona (Podsumowanie)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja playera MP3 - LG MF-FE422 256MB
 
 » Wstęp
 » LG MF-FE422 - technikalia
 » Opakowanie i wyposażenie
 » Wygląd
 » Użytkowanie
 » Testy odsłuchowe
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »