Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Test Logitech Cordless Desktop LX501
    

 

Test Logitech Cordless Desktop LX501


 Autor: Jakub | Data: 30/07/04

Test Logitech Cordless Desktop LX501Mamy o to przed sobą nowy zestaw 'biurkowy' firmy Logitech. Nowość nosi nazwę Logitech Cordless Desktop LX501 i przywędrowało do redakcji TwojePC.pl z polskiego oddziału firmy Logitech - www.logitech.com.pl. Firma ta zawsze zaskakuje nas różnymi nowościami - raz większymi, raz mniejszymi, ale zawsze stara się dodać jakiś nowy element do nowych linii produktów. Tak też jest w przypadku zestawu LX501. Serdecznie zapraszam do recenzji bezprzewodowego zestawu Logitech Cordless Desktop LX501.

Opis ogólny

Zestaw może zaskoczyć na pierwszy rzut oka białym kolorem plastiku, z jakiego jest wykonany - ale z drugiej strony może on pasować niektórym użytkownikom do czasem wręcz laboratoryjnej czystości, jaką posiadają w swoim domu czy też biurze. Minimalne odwołania do stylu iMaca rzuciły mi się także w oczy. Wszystko jest jak zwykle wykonane z najwyższej jakości materiałów nie można się tutaj przyczepić do żadnego elementu. Zestaw składa się z klawiatury z klawiszami multimedialnymi, myszki oraz modułu komunikacyjnego.


Pudło (kliknij, aby powiększyć)


Wyposażenie (kliknij, aby powiększyć)

Do zestawu dołączono komplet baterii (zarówno klawiatura jak i mysz korzystają z zestawu dwóch baterii rozmiaru AA, zwanych także R6). Do klawiatury dołączona jest także tradycyjna już w tej serii produktów odczepiana podstawka pod nadgarstki.

poprzednia strona (Opis ogólny)    -   następna strona (Klawiatura)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Test Logitech Cordless Desktop LX501
 
 » Opis ogólny
 » Klawiatura
 » Mysz
 » Nadajnik/odbiornik
 » Oprogramowanie
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »