Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Testy myszy Logitech MX1000 z czujnikiem laserowym
    

 

Testy myszy Logitech MX1000 z czujnikiem laserowym


 Autor: Jakub | Data: 01/09/04

Testy myszy Logitech MX1000 z czujnikiem laserowymPochylane pokrętło? Połączenie bezprzewodowe? Jeszcze lepsze połączenie bezprzewodowe? Czujnik optyczny? Dodatkowe przyciski? Wygodny kształt? Wszystko było? Firma Logitech mówi - nie prawda, jeszcze dużo da się zrobić. I prezentuje nowe urządzenie, którym dowodzi, że tak jest. Tym razem otrzymujemy jeszcze lepszy czujnik optyczny, pracujący (wg zapewnień firmy) w technologii laserowej i na dodatek w podczerwieni. Do tego wskaźnik baterii, nowy układ przycisków i... mamy model MX1000 Laser. Zapraszam do lektury gorącego testu najnowszego produktu tej firmy.

Zestaw

Do rąk otrzymałem myszkę w doskonałym jak zwykle opakowaniu z wyraźną informację, że jest to pierwsza myszka laserowa i sugestią, że myszy optyczne to przestarzała technologia. Czy rzeczywiście? Natychmiast postanowiłem się o tym przekonać. Tak więc wyplątałem myszkę z przezroczystego plastiku i przyjrzałem się jej dokładniej.

W komplecie otrzymujemy ładne pudełko (idealne na półkę, jak ktoś lubi), stację bazową, zasilacz niezbędny do ładowania baterii oraz przejściówkę do podłączenia myszki do złącza PS/2 (czego już nie robię od dawna). Przy połączeniu przez USB wszystko działa od razu (nawet bez sterowników), a w przypadku PS/2 konieczne mogą być aż 2 restarty systemu, zanim oryginalne sterowniki zobaczą mysz i będzie można skorzystać ze wszystkich funkcji. Całość zestawu uzupełnia standardowa płyta ze sterownikami oraz plakat instalacyjny.


Pudełko (kliknij, aby powiększyć)


Pudełko (kliknij, aby powiększyć)


Wyposażenie (kliknij, aby powiększyć)


poprzednia strona (Zestaw)    -   następna strona (Mysz)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Testy myszy Logitech MX1000 z czujnikiem laserowym
 
 » Zestaw
 » Mysz
 » Stacja bazowa
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »