Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Recenzja zestawu Logitech MX5500 Cordless Revolution
    

 

Recenzja zestawu Logitech MX5500 Cordless Revolution


 Autor: Spieq | Data: 30/09/08

Recenzja zestawu Logitech MX5500 Cordless RevolutionPierwszy raz, kiedy zobaczyłem opisywaną niżej klawiaturę z zestawu Logitech stwierdziłem, że twórców bronić będą głównie zbędne gadżety typu wyświetlacz. Złośliwość takich rozwiązań uwidacznia się po pewnym czasie użytkowania – w pewnym momencie łapiemy się na tym, że nie wyobrażamy sobie klawiatury bez niszczarki okruchów, obcinarki paznokci i podgrzewarki nadgarstków. W tym wypadku będzie nieco skromniej - zestaw Logitech MX5500 Cordless Revolution.

Wstęp

Pudło jest słusznych rozmiarów, oprócz klawiatury i myszki zawiera materiały prasowe, podręcznik użytkownika, płytę CD ze sterownikami (4.24), a także stację dokującą z ładowarką, baterie Duracell (4 szt. niezbędne do uruchomienia klawiatury) i odbiornik Bluetooth na USB (może być używany jako koncentrator Bluetooth). Całość zapakowana jest sensownie, wzmocniony karton, idealne formy dla poszczególnych akcesoriów. Gwarancja obejmuje 3 lata. Standard, do którego Logitech zdążył nas już przyzwyczaić.

  
(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)

Myszka to osławiona MX Revolution, która wcześniej doczekała się recenzji na łamach naszego serwisu. Klawiatura wyposażona została w wyświetlacz. Ekran pozwala kontrolować funkcje odtwarzania multimediów, uzyskiwać powiadomienia o nadchodzących wiadomościach, korzystać z kalkulatora, zegarka i kalendarza itd. Całość pracuje w bezprzewodowej technologii Bluetooth 2.0 (zasięg ok. 10m). Jako nowość oferuje również nawigację pod Windows Vistą – dedykowane przyciski, np. funkcje Flip3D, powiększenie, gadżety.

  
(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


poprzednia strona (Wstęp)    -   następna strona (Przegląd: klawiatura)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja zestawu Logitech MX5500 Cordless Revolution
 
 » Wstęp
 » Przegląd: klawiatura
 » Przegląd: myszka
 » Przegląd: sterowniki SetPoint
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »