Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
RECENZJE | Dwie obudowy Antec Performance Plus
    

 

Dwie obudowy Antec Performance Plus


 Autor: Massai | Data: 15/02/03

Podsumowanie

Testowane obudowy robią wrażenie. Solidne wykonanie, gruba, sztywna blacha, doskonale dopasowane elementy, ciekawe wzornictwo i kolorystyka przyjemnie wyróżniają obudowy na tle standardowych, tandetnych biało - beżowych pudełek. Drobne niedogodności nie sa znaczące i praktycznie nie przeszkadzają w codziennym użytkowaniu. Elegancja wykonania, doskonałe zasilacze oraz systemy wyciszania wentylatorów sprawiają, że obudowy Antec są nie tylko propozycją dla hardcore'owych overclockerów i "dłubaczy". Zwykły użytkownik komputera po pewnym czasie z pewnością doceni komfort pracy na komputerze opakowanym w wyższej klasy obudowę. Natomiast zastosowane dodatkowe wentylatory, możliwość zainstalowania kolejnych, mocne, stabilne zasilacze, wychodzą naprzeciw oczekiwaniom dzisiejszego sprzętu.

Użytkowanie standardowej obudowy za 100 - 150 zł może się okazać drogą przez mękkę, szczególnie przy zastosowaniu nowoczesnych prądożernych procesorów, kart graficznych i szybkoobrotowych dysków twardych. Dwa - trzy miesiące starć z niestabilnością systemu spowodowaną niedostateczną podażą prądu i niewydajnym systemem chłodzenia, uciążliwy, wysoki poziom hałasu, powodują, że użytkownik standardowej obudowy zaczyna rozglądać się za mocniejszym zasilaczem, matami wygłuszającymi, dodatkowymi wentylatorami... Co rodzi coraz większe koszty. W drastycznych przypadkach, maksymalne obciążenie zasilania może spowodowac spalenie się zasilacza wraz z wieloma drogimi elementami komputera.

W sumie może się okazać, że zakup droższej obudowy zwróci nam się bardzo szybko. Za nieco większe pieniądze otrzymujemy gotowy produkt, który jest doskonale przygotowany do pracy z dzisiejszym i przyszłym hardware'em i oszczędzi nam dodatkowych wydatków przy rozbudowie komputera.

Co do cen opisywanych obudów, niedługo pojawią się one w cenniku na witrynie firmy dimm.pl.

Autor: Tomasz Sender aka Massai

poprzednia strona (Zasilacze)    -   następna strona (Podsumowanie)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Dwie obudowy Antec Performance Plus
 
 » Performance Plus 660AMG - midi
 » Performance Plus 1080AMG - wieża
 » Zasilacze
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »
 
  Sprzęt do testów dostarczyły firmy:

DIMM.pl      DIMM.pl
  • 02-790 Warszawa, ul. Pietraszewicza 5 / 2A
  • Tel: 0 [prefix] 22 649 03 57
  • Fax: 0 [prefix] 22 649 03 57
  • WWW: www.dimm.pl
  • e-mail: info@dimm.pl