Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
RECENZJE | Test tanich słuchawek Panasonic: na sportowo
    

 

Test tanich słuchawek Panasonic: na sportowo


 Autor: NimnuL | Data: 12/01/11

Test tanich słuchawek Panasonic: na sportowoBędzie to krótka opowieść o słuchawkach zaprojektowanych z myślą o osobach ruchliwych. Bo to właśnie one wiedzą, że słuchawki sprawdzające się świetnie w domowym zaciszu lub podczas spaceru, poważnie przeszkadzają w trakcie dynamicznych aktywności. Na rynku pojawiły się więc konstrukcje przeznaczone specjalnie dla słuchaczy czynnie uprawiających różnego rodzaju sporty, aktywne ruchowo. Sprawdźmy zatem, co w tej kwestii oferuje nam Panasonic, i to już za około 35zł (modele: RP-HS33 oraz RP-HS46). Zapraszam do recenzji.

Technicznie

Na papierze słuchawki te nieznacznie od siebie odbiegają. Nie odkryję jednak niczego nowego, jeśli powiem, że suche dane techniczne nie powiedzą nam nic o jakości samego sprzętu. Na ten przykład informacja o paśmie przenoszenia bez podanego tłumienia jest nic niewarta.

Słuchawki były podłączone do iPod Nano 4g w pamięci którego siedziały utwory m.in. takich wykonawców jak AC/DC, Alison Krauss, , Eric Clapton, Massive Attack, Metallica, Norah Jones, Pink Floyd, Robert Plant, Trans-Siberian Orchestra oraz trochę muzyki filmowej.

Sprzęt był używany podczas kilkudziesięciominutowych biegów, jazd na łyżworolkach i przejażdżek rowerem, zarówno w upalne letnie dni jak i chłodne, jesienne popołudnia.

poprzednia strona (Technicznie)    -   następna strona (Okiem)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Test tanich słuchawek Panasonic: na sportowo
 
 » Technicznie
 » Okiem
 » Uchem
 » Start
 » Meta
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »