Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
RECENZJE | Recenzja myszki Razer Diamondback - kolejny atak!
    

 

Recenzja myszki Razer Diamondback - kolejny atak!


 Autor: DYD | Data: 22/10/04

Podsumowanie

Przyszła pora na ocenę najnowszej produkcji inżynierów firmy Razer. Od razu trzeba zaznaczyć, że następca modelu Viper, który w po swojej premierze na początku lata tego roku narobił sporo zamieszania jest jak udanym produktem. Wyeliminował on wady swojej poprzednika, za którą "obrywał" w opiniach użytkowników. Poprawiono denerwujący i trochę bez sensu wprowadzony efekt usypiania myszki, co powodowało chwilowe opóźnienia w reakcji ruchów kursora. Także teraz Diamondback nonstop, bez chwili przestoju jarzy się pełnią czerwieni i jest w 100% gotowy na każdą reakcje ze strony naszej dłoni. Tak więc sterownik dostępny na witrynie firmy Razer działa stabilnie i nie uprzykrza pracy z ta myszką. Gracze i osoby dla których liczy się precyzja mogą śmiało sprawdzić, czy im dobrze w ręku leży Diamondback. Zawsze bowiem warto choć chwilkę "pomacać" nowo nabytego gryzonia, bo przecież później można z nim spędzić parę lat...

TwojePC - OK!

Z uwagi na przewagę zalet jakimi charakteryzuje się Razer Diamondback, postanowiliśmy obdarzyć go naszym znaczkiem TwojePC OK!


Razer Diamondback dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: opisywany przeze mnie "Magma-Look", czyli krwisto-czerwona lawa prosto jak z wulkanu oraz "Chameleon Green", zapewne w zielonych odcieniach. Cena myszki kształtować się ma na poziomie około 220 PLN. Gwarancja wynosi 2 lata. W tej kwestii można trochę pomarudzić - cena mogła by być niższa, zaś gwarancja dłuższa. Myszka ma pojawić się w sklepach w kraju w połowie listopada.

poprzednia strona (Podczas pracy i grania - testy)    -   następna strona (Podsumowanie)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja myszki Razer Diamondback - kolejny atak!
 
 » Pierwszy kontakt
 » Prezencja myszki
 » A co kryje w środku nowy Razer ?
 » Podczas pracy i grania - testy
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »
 
  Sprzęt do testów dostarczyły firmy:

Multimedia Vision      Multimedia Vision