Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
RECENZJE | Recenzja Shadowrun Returns - RPG z Kickstartera
    

 

Recenzja Shadowrun Returns - RPG z Kickstartera


 Autor: Przemysław Rel | Data: 07/08/13

Oprawa audiowizualna

Jakość grafiki możecie zobaczyć na załączonych zrzutach ekranowych, a jeśli to nie wystarczy, w serwisie YouTube znajdziecie dużo filmów z nagraną rozgrywką. Trzeba przyznać, że Shadowrun Returns prezentuje się bardzo ładnie – specyficzna stylizacja grafiki na nieco kreskówkową wygląda bardzo atrakcyjnie. Kolory są bardzo żywe i idealnie ze sobą kontrastują. Dwuwymiarowe, rysowane ręcznie lokacje z trójwymiarowymi elementami otoczenia oraz postaciami. Styl należy uznać za bardzo dobrze pasujący do ogólnego klimatu gry. Jest krew, są latające iskry – wszystko w odpowiednich ilościach. Nieco bardziej efektowniej mogłoby wyglądać efekty magiczne, ale też nie ma tutaj większych zastrzeżeń.
(kliknij, aby powiększyć)

Na pochwałę zasługuje również udźwiękowienie gry. Pasujące do otoczenia dźwięki tła, bardzo dobra muzyka, idealnie pasująca do cyberpunkowego świata i nie nudząca się. Zmienia się ona również w zależności od sytuacji, tzn. w trakcie walki staje się odpowiednio „żywsza”. Dźwięki broni palnych, eksplozji, itp. są odpowiednio głośne, więc nie można narzekać na brak dynamiki.

Wydajność gry również stoi na wysokim poziomie, gdyż nie ma ona zbyt wygórowanych wymagań i swobodnie zagrać mogą posiadacze zintegrowanych układów graficznych. W sieci pojawiły się informacje, że grać daje się także na nie najnowszych netbookach z procesorami z rodziny Atom. Całość „hula” na bazie silnika Unity, który znajdzie zastosowanie w innych kickstarterowych grach RPG, które ukażą się w najbliższych latach.Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja Shadowrun Returns - RPG z Kickstartera
 
 » Co to jest Shadowrun w ogóle?
 » Jak się w to gra?
 » Oprawa audiowizualna
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »