Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
RECENZJE | Recenzja Shadowrun Returns - RPG z Kickstartera
    

 

Recenzja Shadowrun Returns - RPG z Kickstartera


 Autor: Przemysław Rel | Data: 07/08/13

Podsumowanie

Jedna z najbardziej oczekiwanych kickstarterowych produkcji nie zawodzi, ale równocześnie nie spełnia wszystkich oczekiwań. Gra RPG z niemal nieistniejącymi zadaniami pobocznymi i bez możliwości zapisywania stanu gry (tym bardziej, że jest to produkcja typowo „pecetowa”) może budzić trochę mieszane uczucia. Ukończenie gry zajmuje nieco ponad 20 godzin – nie jest to wynik zły w porównaniu z najpopularniejszymi dziś produkcjami, ale nie jest to szczególnie duża liczba jeśli postawimy ją obok innych gier RPG, w których spędzić można wiele setek godzin.

Mimo tego, że liczba wad jest dość spora, nie zmienia to faktu, że mamy do czynienia z bardzo dobrą grą. Shadowrun Returns można zatem uznać za kickstarterowy sukces. Udostępnienie przez twórców narzędzi służących do stworzenia lokacji i scenariusza to również bardzo duży pozytyw. Zapewnią one bowiem długi żywot grze dzięki powstającym projektom tworzonych przez fanów – a tych ciągle przybywa. W niedługim czasie powinny pojawić się zatem amatorskie dodatki, a już jesienią ukaże się pierwszy oficjalny, który przeniesie akcję gry do Berlina.

Wciągająca fabuła, ładna grafika, dobre udźwiękowienie, sprawiająca radość walka – to wystarcza, by bardzo miło spędzić czas przed ekranem komputera. Wszystkie wymienione w tekście wady nie rujnują przyjemności z gry, zatem nie będzie dużym zaskoczeniem, jeśli grę polecimy.


Ostateczna ocena: 8 / 10


poprzednia strona (Oprawa audiowizualna)    -   następna strona (Podsumowanie)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja Shadowrun Returns - RPG z Kickstartera
 
 » Co to jest Shadowrun w ogóle?
 » Jak się w to gra?
 » Oprawa audiowizualna
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »