Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
RECENZJE | Test SONY DSC-HX50 potęga uniwersalności
    

 

Test SONY DSC-HX50 potęga uniwersalności


 Autor: NimnuL | Data: 16/07/13

Test SONY DSC-HX50 potęga uniwersalnościDuża uniwersalność rozwiązań często kojarzy się z niedopracowaniem, bo przecież zadanie połączenia wielu funkcjonalności w jednym urządzeniu nie jest łatwe i z doświadczenia wiem, że zwykle nie wychodzi dobrze. Na szczęście nie zawsze tak być musi, co stara się udowodnić SONY ze swoim kompaktowym SuperZoomem skierowanym zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Wachlarz oferowanych przez niego możliwości oraz mnogość funkcji potrafi wręcz przytłoczyć. To aparat iście diabelski - namawia do lenistwa, bo przecież po co podchodzić do fotografowanego obiektu, kiedy niemal wszystko co znajduje się w zasięgu wzroku można przenieść blisko nas za sprawą obiektywu 720mm i 30-krotnemu powiększeniu? Zapraszam do testu SONY HX50.

Parametry techniczne

HX50 oferuje tak wiele funkcji, że trudno je wszystkie spisać we w miarę czytelnej formie. Mam nadzieję, że mi się to udało, wymieniłem tu jednak tylko te funkcje, które uznałem za bardziej istotne. Aparat ten występuje również w wersji HX50V, który od tutaj omówionego różni się jedynie wbudowanym odbiornikiem GPS oraz ceną wyższą o około 200zł. Oba modele dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych - przedstawionym tutaj srebrnym oraz czarnym.

Stopka Multi Interface pozwala na podłączenie dodatkowych akcesoriów dedykowanych dla części serii aparatów CyberShot: lampy błyskowe, doświetlenie sceny oraz wizjer elektroniczny. Nie sądzę natomiast by można było tutaj mówić o tym, że jest to aparat kieszonkowy, choć jego rozmiary są niewątpliwie kompaktowe i zmieści się on do średniej wielkości futerału.

poprzednia strona (Parametry techniczne)    -   następna strona (Pierwsze wrażenie)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Test SONY DSC-HX50 potęga uniwersalności
 
 » Parametry techniczne
 » Pierwsze wrażenie
 » Wrażenia użytkowe
 » Pozostałe zdjęcia
 » Na koniec
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »