Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy miejsce na Twojš reklamę
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Recenzja wzmacniacza FiiO E9i i słuchawek NuForce BT860
    

 

Recenzja wzmacniacza FiiO E9i i słuchawek NuForce BT860


 Autor: NimnuL | Data: 01/03/13

Recenzja wzmacniacza FiiO E9i i słuchawek NuForce BT860W poszukiwaniu wysokiej jakości dźwięku, użyteczności, wygody i swobody użycia można błądzić po omacku, próbując różnych rozwiązań, szczególnie wówczas gdy chcemy uniknąć całkowitego wyczyszczenia portfela. Na szczęście zadanie to nie jest skazane na niepowodzenie. Nie najlepiej jeszcze znana firma FiiO, coraz odważniej zagnieżdża się na naszym rynku, oferując wzmacniacze na każdą kieszeń. Podobnie zachowuje się NuForce, kusząc klienta szerokim wachlarzem sprzętu audio. W kolejnych rozdziałach przedstawię Wam biurkowy wzmacniacz słuchawkowy FiiO E9i oraz słuchawki Bluetooth NuForce BT860. Przekonajmy się co mają do zaoferowania.

Dane techniczne

Bardzo koślawo napisana instrukcja obsługi w języku angielskim pozwala na wyłuskanie najważniejszych informacji, które zamieszczam w tabeli poniżej.

FiiO E9i zbudowano na bazie sprawdzonych i popularnych podzespołów Texas Instruments. Więcej o wzmacniaczu i przedwzmacniaczu możecie poczytać na stronie producenta: TPA6120A2, OPA2134. Ceny we wszystkich sklepach jakie udało mi się zlokalizować są równe i wynoszą 449zł.

Zarówno FiiO jak i NuForce milczą na swoich stronach domowych na temat w/w modeli. Dane techniczne dotyczące czasu pracy nie są spójne, w tabeli wyżej zamieściłem wartości podane w instrukcji obsługi, te z pudełka są nieco mniejsze. Jeśli macie ochotę zaczerpnąć dodatkowej wiedzy na temat profili BT, zapraszam do cioci Wiki.

poprzednia strona (Dane techniczne)    -   następna strona (Strona użytkowa - FiiO E9i)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja wzmacniacza FiiO E9i i słuchawek NuForce BT860
 
 » Dane techniczne
 » Strona użytkowa - FiiO E9i
 » Strona użytkowa - NuForce BT-860
 » Baza do testów
 » Odsłuch
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »