Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2022
RECENZJE | Recenzja Creative N400 - Głos notebooka
    

 

Recenzja Creative N400 - Głos notebooka


 Autor: Skipper | Data: 11/12/08

Podsumowanie

Creative N400 zdecydowanie mnie zaskoczyły. Niepozorne głośniki, niewielkich rozmiarów, jedynie w dwóch sztukach, wydawać by się mogło, że są takich setki. Nastawiony byłem do nich całkowicie obojętnie, do czasu, gdy usłyszałem pierwszy, wydobywający się z nich dźwięk. A potem następny i następny… ciężko było przestać się w nie wsłuchiwać. I tak, chociaż nigdy nie przykładałem dużej uwagi do jakości dźwięku, tak teraz jestem wielce niepocieszony, że po zakończeniu testów muszę odesłać te głośniczki i znowu wrócić do mojego zestawu 2.1, który kosztował więcej niż N400, a jakością nawet się do niego nie zbliża.

Dla kogo są te głośniki? Raczej nie dla pasjonatów i melomanów, którzy nie schodzą poniżej zestawów 5.1, oferujących pełne pasmo przenoszenia i setki watów, ale większość graczy powinna być nimi zachwycona. Mimo to, cenowo wypadają nienajlepiej. Za te same pieniądze można dostać zestaw 2.1, lub nawet 5.1, również firmy Creative. Warto zauważyć jednak, jak wspomniałem na początku, nie są to same głośniki, lecz również kompletna karta dźwiękowa Sound Blaster. A to już ważny atut, zwłaszcza dla użytkowników notebooków, którzy są często skazani na to, co zaoferuje im producent komputera. Kupując N400 mają dwa w jednym, doskonałej jakości kartę dźwiękową oraz głośniki, które potrafią wykorzystać jej potencjał. Dzięki temu nawet zwykły laptop może rozbrzmieć nowym głosem. I właśnie do posiadaczy laptopów swoją ofertę kieruje Creative. Podkreśleniem tego, może być załączenie w zestawie torby podróżnej, notebooki są wszak komputerami mobilnymi, więc głośniki do nich również powinny być mobilne.

W Creative N400 udało się osiągnąć w 100% zamysł stworzenia takich właśnie mobilnych głośników do notebooka oferujących doskonałą jakość dźwięku. Mogę polecić ich zakup z czystym sumieniem. Uważam, że warte są każdej złotówki, choć nie wszyscy są w stanie wydać prawie 200zł na głośniki, skoro można kupić podobne za 50zł.

Cena: ~200zł

Internet: Oficjalna strona produktu

poprzednia strona (Słuchowo)    -   następna strona (Podsumowanie )
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja Creative N400 - Głos notebooka
 
 » Liczbowo
 » Wzrokowo
 » Słuchowo
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »
 
  Sprzęt do testów dostarczyły firmy:

Creative      Creative