Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
RECENZJE | Recenzja słuchawek Sennheiser PMX-60 oraz HD 555...
    

 

Recenzja słuchawek Sennheiser PMX-60 oraz HD 555...


 Autor: NimnuL | Data: 08/05/06

Na koniec

Wszystko co napisałem w niniejszym artykule to zlepek moich subiektywnych odczuć. Przy wyborze słuchawek dla siebie bezwzględnie należy posłuchać (kilkukrotnie!) w spokoju wszystkich upatrzonych modeli na dobrym sprzęcie i przy muzyce, którą dobrze znamy i lubimy. W końcu każdy ma inny gust i oczekiwania co do dźwięku.

Zwracam jednak Waszą uwagę na opisywane wyżej modele Sennheiser. Warto się nimi zainteresować rozpatrując zakup modeli tego kalibru. Zarówno PMX-60 jak i HD 555 to bardzo udane konstrukcje, które pozwolą cieszyć się muzyką zarówno w domu jak i na plenerze. Oba modele sprostają też wymaganiom nawet bardzo wybrednych słuchaczy. PMX-y docenimy czy to podczas jazdy na rowerze, kiedy to ich konstrukcja nie pozwoli zsunąć im się z głowy, czy też podczas spokojnego spaceru, kiedy to wciągnięci zostaniemy w muzyczny wir. Dźwięk wydobywający się z PMX-60 jest dynamiczny i dobrze zrównoważony w całym zakresie. Nie zostaniemy ogłuszeni przez bas, a średnica oraz góra jest w stanie wprawić w niebywale sielski nastrój.

W HD 555 dźwięk jest detaliczny oraz zauważalnie trójwymiarowy, scena ulokowana jest z przodu, a piękna średnica, góra oraz bardzo głęboki i diabelsko szybki bas wgniotą w wygodny fotel. Dźwięk po prostu oczarowuje. Te słuchawki pozwolą nam odkryć znane przez nas nagrania na nowo.


poprzednia strona (Na ucho)    -   następna strona (Na koniec)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja słuchawek Sennheiser PMX-60 oraz HD 555...
 
 » Suche liczby
 » Na oko
 » Na ucho
 » Na koniec
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »