Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2023
RECENZJE | Test mousepada Steelpad QcK mini
    

 

Test mousepada Steelpad QcK mini


 Autor: Tytan | Data: 02/10/06

Test mousepada Steelpad QcK miniPodkładki pod myszki do niedawna były jednym z tych produktów, które po prostu są, a o których się nie mówi czy tym bardziej wybiera. Kupując nowy komputer czy to samą myszkę najczęściej nie myślimy o powierzchni, na której pracować będzie nasz gryzoń. A jest to spory błąd, który jednak coraz częściej zostaje zauważany. Dobra mysz bez dobrej podkładki jest tym, czym nowa S-klasa na oponach 10-letniej poprzedniczki. Jeździć się da, ale czy będzie to takie samo jak z nowym, dobrym ogumieniem? Z pewnością nie. Dlatego też - wracając do komputerowej rzeczywistości - dobra podkładka jest rzeczą, która nie tylko zwiększa precyzje działania myszy, ale i nasz komfort pracy. Zapraszam do krótkiego testu.

Wstęp

Na szczęście wydaję się obecnie, że mimo wyżej opisanego zjawiska coraz więcej osób (nie tylko graczy) dostrzega wagę tego dodatku i pragnie wyposażyć swojego gryzonia w dobrego i solidnego mousepada. Niestety bardzo często ta chęć zostaje brutalnie powstrzymana przez ceny tychże akcesoriów. Dla zdecydowanej większości użytkowników komputerów wydanie kwoty porównywalnej z nowym gryzoniem na podkładkę jest zbyt wielkim aktem rozrzutności.

I dla tych osób z ratunkiem przyszedł znany i ceniony wśród półświatka graczy komputerowych producent akcesoriów - SteelSeries. Wypuścił on na rynek podkładkę Steelpad QcK mini, która miała stać się pomostem dla osób pragnących wyposażyć swojego gryzonia w solidnego partnera, je

Czy ten szczytny cel się powiódł? O tym w dalszej części tekstu.

poprzednia strona (Wstęp)    -   następna strona (Steelpad QcK mini)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Test mousepada Steelpad QcK mini
 
 » Wstęp
 » Steelpad QcK mini
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »