Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Recenzja smartfona Haier W910, czyli 100% ''China'' w ataku
    

 

Recenzja smartfona Haier W910, czyli 100% ''China'' w ataku


 Autor: Przemysław Rel | Data: 13/11/13

Recenzja smartfona Haier W910, czyli 100% ''China'' w atakuRecenzja smartfona Haier W910Kiedy ''chińskie'' tablety zaczęły nieźle wyglądać, a ich wydajność przestała zbytnio odstawać od markowych odpowiedników, kwestią czasu było to, kiedy pokażą się również i telefony. Niestety, na interesujące modele musieliśmy czekać dosyć długo, gdyż dopiero od kilku miesięcy pojawiać zaczynają się modele o dobrym wykonaniu i wysokiej wydajności, nie odstając zbytnio od markowych konkurentów, najczęściej wielokrotnie droższych. Dużą popularnością w Polsce cieszy się model smartfona Haier W910 i właśnie jemu przyjrzymy się dziś nieco bliżej. Zapraszam do recenzji.

Wstęp, parametry

Nieważne, czy kupujemy najnowszego iPhone’a, Samsunga, LG, czy też sprzęt innej znanej marki, nie jest tajemnicą, że produkowane są one na dalekim wschodzie. Już jakiś czas temu zastanawiałem się dlaczego chińskie fabryki nie przyjrzą się dokładniej temu, co produkują np. dla Amerykanów i nie spróbują zbudować własnego urządzenia. Rynek elektroniki zalewa coraz więcej produktów "Made in China” i choć jeszcze wcale nie tak dawno napis ten sugerował niską jakość produktu dziś już tak nie jest. Owszem, wśród typowo chińskich producentów rozrzut jakościowy bywa dość znaczny, ale tego typu wpadki zdarzają się także i dużym znanym firmom.


(kliknij, aby powiększyć)

Jak sprawa wygląda z popularnymi tanimi tabletami mogliście się przekonać w naszych wcześniejszych recenzjach. Ogólnie: są to produkty często oferujące rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Często nie odbiegając jakościowo i wydajnościowo od znanych marek, kosztują one znacznie mniej i przy odrobinie poszukiwań można wybrać coś, co po prostu będzie nam pasować. Czy z telefonami będzie podobnie? Sprawdźmy jaki jest Haier W910, kosztujący zaledwie około 135 USD.

Oto co o urządzeniu mówi sam producent:


poprzednia strona (Wstęp, parametry)    -   następna strona (Otwieramy pudełko)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja smartfona Haier W910, czyli 100% ''China'' w ataku
 
 » Wstęp, parametry
 » Otwieramy pudełko
 » Testy
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »