Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2024
RECENZJE | Recenzja smartfona Haier W910, czyli 100% ''China'' w ataku
    

 

Recenzja smartfona Haier W910, czyli 100% ''China'' w ataku


 Autor: Przemysław Rel | Data: 13/11/13

Podsumowanie

Haier W910 zyskał dużą popularność w Polsce. Bardzo atrakcyjna cena (około 135 USD) i rewelacyjne wręcz parametry sprawiają, że ten fakt nie dziwi. Niedużym kosztem możemy nabyć telefon, który nie odróżnia się, a w wielu przypadkach przewyższa markowe i droższe modele. Jakość i rozmiar ekranu to bardzo duża zaleta i rzecz zupełnie niedostępna w tej cenie. Ogólna wydajność w testach jest również bardzo wysoka i Haier wydaje się naprawdę być urządzeniem, którego nie trzeba się wstydzić.

Nie jest to jednak urządzenie pozbawione wad – choć wbudowany aparat nie dla wszystkich użytkowników jest istotnym wyposażeniem telefonu, to musimy o tym wyraźnie powiedzieć: jest bardzo słabo, choć prawdopodobnie wystarczy do zrobienia szybkiej sweet-fotki przed lustrem.

Reasumując, Haier W910 jest telefonem bardzo dobrym i można jego zakup polecać wszystkim znajomym, jednakże należy pamiętać o tym, że nie jest to urządzenie markowe. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim kwestia gwarancji. Producent nie ma siedziby w Polsce, ani nawet w Europie. Jakiekolwiek reklamacje wiązać będą się zatem z wysyłaniem paczki do samych Chin. Druga sprawa to rozrzut jakościowy. Jeden egzemplarz może być fantastyczny, zaś drugi – nie bardzo. Możemy trafić na słabsze spasowanie elementów lub nawet na wady fabryczne uniemożliwiające korzystanie z telefonu. Tylko i wyłącznie mając te dwie rzeczy na uwadze można zastanawiać się dalej nad tym, czy warto ten telefon nabyć. Cena nie jest wygórowana i wiele osób jest w stanie zaryzykować. W sieci nie znajdziemy jednak zbyt wielu opinii niezadowolonych nabywców...


poprzednia strona (Testy)    -   następna strona (Podsumowanie)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Recenzja smartfona Haier W910, czyli 100% ''China'' w ataku
 
 » Wstęp, parametry
 » Otwieramy pudełko
 » Testy
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »