Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
RECENZJE | Test Ariva HDplayer 210 - odtwarzacz HD z miejscem na dysk
    

 

Test Ariva HDplayer 210 - odtwarzacz HD z miejscem na dysk


 Autor: DYD | Data: 16/08/10

Podsumowanie

Odtwarzacze multimedialne HD oparte na uproszczonym systemie Linux pojawiają się jak grzyby po deszczu. Z uwagi na podobną architekturę większość z nich działa podobnie, a różnice polegają na pewnych detalach, jakości wykonania oraz częstości aktualizacji firmware, które zazwyczaj wnoszą innowacje i poprawki.

Ariva HDplayer 210 wyróżnia się możliwością instalacji wewnętrznego dysku 3.5 cala SATA i dzięki temu za niedużą sumę pieniędzy możemy sprawić sobie sporej pojemności urządzenie multimedialne. Pochwalić producenta należy za estetyczne wykonanie, które raczej nie było domeną tej marki. Odpowiednia ilość wyjść i wejść audio/wideo powinna wystarczyć do pełnego wykorzystania multimedialnego playera. Warto byłoby pochwalić też producenta za rozwiązania sieciowe, w tym opcjonalne Wi-Fi, jednak tutaj inżynierowe Arivy muszą troszkę popracować, gdyż połączenie w sieci nie pracuje najlepiej.

Zalety jednak dominują nad wadami - przede wszystkim dobre wsparcie wszelkiej maści plików wideo, w tym poprawna obsługa materiału full-hd (mkv, .iso blu-ray). Rozpoznawanie wielu standardów napisów i poprawne kodowanie polskich znaków też należy uznać za plus. Dołączona obszerna polska instrukcja i polskie menu na pewno przydadzą się mniej obeznanym w temacie użytkowników multimediów. Cieszy także slot na karty MS/MMC/SD (w tym SD HC). Oby tylko producent dbał dobrze o posiadaczy Arivy i często wypuszczał nowe oprogramowanie eliminujące błędy i wprowadzające ulepszenia. Cena Arivy to aktualnie około 450zł.

TwojePC - OK!poprzednia strona (Ariva HDplayer 210 w działaniu)    -   następna strona (Podsumowanie)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Test Ariva HDplayer 210 - odtwarzacz HD z miejscem na dysk
 
 » Opis, zdjęcia i specyfikacja
 » Ariva HDplayer 210 w działaniu
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »
 
  Sprzęt do testów dostarczyły firmy:

Ferguson      Ferguson