Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2021
RECENZJE | Player z przeszłości: test Creative ZEN Style M300
    

 

Player z przeszłości: test Creative ZEN Style M300


 Autor: NimnuL | Data: 22/07/11

Ocena po okładce


(kliknij, aby powiększyć)

Sprzęt zapakowany jest w przeźroczyste opakowanie, tzw. blister. Aby dostać się do jego środka, tutaj - wbrew panującemu trendowi - nie będziemy zmuszeni do mocowania się i używania ostrych narzędzi. Jak dotąd jest więc dobrze.


(kliknij, aby powiększyć)

W skład wyposażenia fabrycznego wchodzi skrócona instrukcja obsługi (tzw. szybki start) m.in. w języku polskim, krótki przewód USB i słuchawki. Rozszerzona dokumentacja znajduje się w wersji elektronicznej, w pamięci odtwarzacza, brak tu jednak polskiej wersji językowej. Dodatkiem niematerialnym jest anglojęzyczny audiobook "Evermore" autorstwa Alyson Noë (trochę ponad 8,5h słuchania). Nadal jest więc dobrze.


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)


(kliknij, aby powiększyć)

Omawiany odtwarzacz występuje w czterech odmianach kolorystycznych: czarnej, białej, czerwonej oraz żółtej. ZEN Style M300 to proste, plastikowe pudełeczko. W prostocie leży też jego elegancja. Czarny, polerowany plastik z przodu i na bokach oraz matowe tworzywo sztuczne na tyle. Pierwszy kontakt z urządzeniem wywołuje bardzo pozytywne odczucia. W centrum przedniego panelu znajduje się stosunkowo niewielki, kwadratowy wyświetlacz o przekątnej 1,45''. Wokół niego rozmieszczono dotykowe ikony służące do obsługi urządzenia.

Na bocznych ściankach rozmieszczono pozostałe elementy: gniazdo słuchawkowe, USB i przycisk reset na jednym boku, gniazdo microSD i mikrofon na drugim, suwak w(y)łączający urządzenie i blokujący sterowanie na kolejnym oraz przyciski do regulacji głośności na ostatnim z boków. Jest więc prosto, powinno być zatem miło i przyjaźnie dla użytkownika.


(kliknij, aby powiększyć)


iAudio F1, Creative ZEN Style M300 oraz Apple iPod nano IV (kliknij, aby powiększyć)

Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Player z przeszłości: test Creative ZEN Style M300
 
 » Techniczna strona medalu
 » Ocena po okładce
 » W dłoni i na uszach
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »