Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
RECENZJE | Test klawiatur i myszek Microsoft Sculpt, Wedge i Genius SlimStar i815
    

 

Test klawiatur i myszek Microsoft Sculpt, Wedge i Genius SlimStar i815


 Autor: NimnuL | Data: 12/12/12
     

Słowo na koniec

Do doskonałości jeden krok. Tyle brakuje klawiaturze Sculpt by stać się w moich oczach absolutnym hitem sezonu. Mam nadzieję, że inni producenci pójdą w stronę Microsoftu i podzielą spację na dwie części, to rozwiązanie według mnie ma szansę przyjąć się na szerszą skalę. Myślę, że nie tylko ja czekam na godnego następcę leciwego już Natural Keyboard 4000. Jest już blisko. Dotykowy gryzoń z tej samej rodziny robi to co do niego należy w sposób nienaganny, jednak nie widzę tutaj żadnych interesujących rozwiązań. To mała i prosta myszka, nieznacznie tylko zmieniona w stosunku do znanego i bardzo fajnego Microsoft Explorer Touch Mouse, który jest przecież o blisko połowę tańszy.

Klawiatura Wedge Mobile Keyboard robi to do czego została stworzona w sposób całkowicie nienaganny. Owszem, cena jest tu bardzo wysoka, jednak w tym segmencie sprzętu nie ma jeszcze dużej konkurencji. Mamy więc do czynienia ze sprzętem nie tylko świetnie zaprojektowanym, ale i wyjątkowym, a nie z masówką. I o ile widzę dla niej logiczne zastosowanie to już myszka, szczególnie w tej cenie jest szaleństwem. Nie oferuje ona niczego co usprawiedliwia 300zł. Na rynku nie brakuje przecież innych, małych i bezprzewodowych myszek za kilkukrotnie niższą cenę, a że wizualnie nie będzie ona zgrana z klawiaturą, cóż - niech esteci płacą.

Zestaw Genius jest bardzo rozsądną propozycją dla osób szukających niedrogiego zestawu bezprzewodowego z klawiaturą o notebookowym skoku klawisza. To elegancki, kompaktowy i funkcjonalny sprzęt, któremu właściwie niczego nie brakuje, szczególnie za cenę 80zł. Jedyne do czego jestem w stanie się przyczepić to zbyt głośna praca klawiatury oraz wrażenie taniości.

Ceny testowanych modeli (grudzień 2012):
  • Klawiatura Microsoft Sculpt: 170 zł
  • Klawiatura Microsoft Wedge: 240 zł
  • Mysz Microsoft Sculpt: 140 zł
  • Mysz Microsoft Wedge: 300 zł
  • Zestaw Genius SlimStar i815: 80 zł


poprzednia strona (Pod palcami)    -   następna strona (Słowo na koniec)
Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Test klawiatur i myszek Microsoft Sculpt, Wedge i Genius SlimStar i815
 
 » Liczby, cyfry, parametry
 » Rodzina Sculpt
 » Rodzina Wedge
 » Rodzina Genius
 » Pod palcami
 » Słowo na koniec
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »