Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
TwojePC.pl © 2001 - 2020
RECENZJE | Testy myszki dla graczy Microsoft SideWinder X5
    

 

Testy myszki dla graczy Microsoft SideWinder X5


 Autor: Spieq | Data: 24/03/10
     

Gabaryty myszki

Uwaga: myszka z kategorii z tych większych. Trzymając się własnej nomenklatury stworzonej na potrzeby testów dla TwojePC: to wypasiona myszka kanapowa. Dlatego uczulam szczególnie osoby o mniejszych "parametrach" - niektóre palce mogą nie podołać zadaniu.

Wszystkie powyższe myszki były przeze mnie testowane na łamach TwojePC, jest to porównanie możliwości gabarytowych każdej z osobna. Można zatem stwierdzić, iż SideWinder X5 nie jest myszką przesadnie wielką (są przecież dłuższe - Lachesis, są przecież szersze - sławny przed laty Cooltek Hurricane, są przecież wyższe - znowu Cooltek itd.). Duże znaczenie ma również sam wygląd myszki - agresywnie ścięte boki, kanciaste ścianki itd. Można wtedy mieć wrażenie obcowania z myszki dość szczupłą, ale za to długą. W rzeczywistości jednak przydadzą się naprawdę długie palce. Myszka waży ~105g, więc stany pośrednie. Dla mnie, jako posiadacza dłoni w wersji kompaktowej, jest to w pełni akceptowalny ciężar.

Poniżej galeria z wybranymi myszkami, które - ze względu na gabaryty - świetnie ukazują różnice między myszkami "palczastymi" a "kanapowymi" (Logitech G3 i Razer Krait, jedne z mniejszych myszek dla graczy).

  
(kliknij, aby powiększyć)

Polub TwojePC.pl na Facebooku

Rozdziały: Testy myszki dla graczy Microsoft SideWinder X5
 
 » Wstępniak
 » Gabaryty myszki
 » Estetyka wykonania
 » Wygoda użytkowania
 » Sterowniki
 » Podsumowanie
 » Kliknij, aby zobaczyć cały artykuł na jednej stronie
Wyświetl komentarze do artykułu »